Jak to funguje?

GPS Dozor Včelař je alarm, postavený na základě našich zkušenostní s hlídáním pohybu automobilů pomocí GPS trackerů. Využívá technologii, která hlídá tisíce automobilů před krádežemi nebo černými jízdami.

GPS Dozor Včelař je uzpůsobený potřebám včelařů. Při vývoji jsme přidali hned několik speciálních funkcí, které požadovali samotní včelaři.

Pomocí GPS technologie
sledujeme úly a včelnice.
Systém zaznamená nedovolenou
manipulaci. Například krádež.
Zašleme upozornění pomocí SMS
a polohu jednotek je možné
sledovat na počítači.
Dopadení zloděje za asistence
policie.
Pomocí GPS technologie
sledujeme úly a včelnice.
Systém zaznamená nedovolenou
manipulaci. Například krádež.
Zašleme upozornění pomocí SMS
a polohu jednotek je možné
sledovat na počítači.
Dopadení zloděje za asistence
policie.

3 způsoby, kterými GPS Dozor Včelař chrání vaše včely

Systém detekuje narušení hned třemi způsoby: vibračním čidlem, bezpečnostním okruhem a sledováním polohy pomocí GPS.

Zabudované vibrační čidlo reaguje na drobné i větší otřesy. Pokud se někdo dotýká včelínu nebo se do něj pokouší proniknout, spustí se tichý alarm, který odesílá SMS a e-mail s varováním.

Při narušení bezpečnostního okruhu, tvořeného tenkým drátkem, vás systém také varuje zprávou a e-mailem. Drátek je vhodné řešení pro propojení více úlů najednou.
Pokud opravdu došlo ke krádeži a někdo právě odjíždí s vaším úlem, aktivuje se GPS tracker, který bude každých 30 sekund odesílat údaje o své poloze. Tu si snadno zobrazíte na mapových podkladech Google Maps na jakémkoli zařízení připojeném k internetu.

Navržený speciálně pro včelaře

Možná si říkáte, že podobný GPS tracker nakoupíte v běžném obchodě. Opak je pravdou, náš systém vychází z dlouholetých zkušeností s GPS sledovacími zařízeními a je upravený na míru včelařům:

  1. GPS Dozor Včelař není běžný GPS tracker, hlídající pouze změnu polohy. Obsahuje také otřesové čidlo, takže reaguje už na samotnou manipulaci s úly.
  2. Zvolili jsme řešení s velmi nízkou spotřebou elektrické energie a dodali externí baterii, takže GPS tracker vydrží pracovat na jedno nabití baterií až půl roku. Žádné rušení zazimovaných včel kvůli výměně baterií!
  3. GPS tracker se nespustí jenom v případě alarmu, ale každý den vám pošle hlášení o svém stavu - nemusíte se tedy strachovat, jestli alarm funguje a úly jsou pod dozorem. To ocení každý, kdo nemůže včelstva denně kontrolovat.
  4. Potřebujete pohlídat více úlů najednou a nechcete do každého zvlášť instalovat GPS tracker? Nevadí, náš GPS Dozor Včelař je opatřený drátkem, kterým se ostatní úly propojíte a vytvoříte bezpečnostní okruh. Pokud se okruh přeruší (někdo drátek přetrhne), okamžitě se spouští tichý alarm.

Internetový portál s mapovými podklady

Přístroj je připojený na mobilní telefonní síť, takže v případě alarmu odesílá SMS. Zároveň se umí připojit k internetu a odesílat své GPS souřadnice.

Polohu úlů nebo celých včelínů můžete sledovat v online aplikaci. Ta je přístupná pomocí obyčejného webového prohlížeče (Internet Explorer, Chrome, Firefox) a můžete ji tedy použít na počítači, chytrém telefonu nebo tabletu připojeném k internetu.

Přesnou polohu domovů svých včelstev vidíte na mapě. V případě krádeže pak můžete v reálném čase sledovat pohyb kradeného úlu. Mapa ukáže také místo, kde pouť kradených včel skončila. Vypátrat zloděje nebude problém!

Objednejte si službu ještě dnes

a mějte své úly a včelnice pod kontrolou. Nezávazně objednat
vcelar@gpsdozor.cz
+420 778 09 09 60
Přihlášení