Včelí farma Nosálovi

Včelí farma Nosálovi navazuje na rodinnou tradici několika generací úspěšných včelařů. Jelikož se i obor včelařství v průběhu let mění, tak se i zde na farmě aplikují nejmodernější metody a pracovní postupy včelařského provozu 21. století.

Nosálovi jednoznačně preferují kočovný způsob včelaření na kočovných rámech formou nástavkového včelaření. Používají světově nejpoužívanější systém nízkých nástavků 2/3 Langstroth. Nízké nástavky rovněž umožňují produkci velmi žádaných jednodruhových medů. Výborný med můžete zakoupit na webových stránkách farmy pod tímto odkazem.

Od dubna 2015 jsou úly farmy Nosálových hlídané zabezpečením GPS Dozor Včelař. Pan Nosál se k systému vyjádřil jasně a stručně:

„Se zabezpečením úlů jsme spokojeni. Zařízení pracuje tak, jak jsme si představovali, výdrž baterie je více než dostačující. K systému ani zařízení jako takovému nemáme výhrad a již jsme ho několika známým doporučili.”

Jak si šikovný včelař poradil s umístěním zabezpečení včelích úlů se dočtete v dalším článku zde. Pokud uvažujete o koupi levného GPS modulu, přečtěte si nejprve Porovnání produktu GPS Dozor Včelař s ostatními alarmy.

 

Zpět

Objednejte si službu ještě dnes

a mějte své úly a včelnice pod kontrolou. Nezávazně objednat
vcelar@gpsdozor.cz
+420 778 09 09 60
Přihlášení