Video návody 22. 11. 2018

Video návody: Kalendář jízd a Reporty

Podívejte se na video návody Kalendáře jízd a Reportů, které vám rozšíří obzory při práci se systémem GPS Dozor.


Kalendář jízd


Kalendář knihy jízd je velmi užitečnou částí systému GPS Dozor. Je to inovativní funkce, která vznikla na popud samotných uživatelů. Přináší rychlý přehled o jednotlivých jízdách, uskutečněných v určitém časovém období.

Kalendář nabízí 3 režimy zobrazení: Den, Týden a Měsíc. Týdenní přehled je nastavený jako základní, ale změnit jej můžete snadno pomocí tlačítek umístěných nad kalendářem.

Seznam vozidel na levé straně obrazovky s kalendářem interaguje (podobně jako mapa na hlavní obrazovce). Po kliknutí na vozidlo v seznamu se v kalendáři zvýrazní jízdy, patřící k tomuto konkrétnímu vozidlu.

Nejvíce informací o jednotlivých jízdách nabízí denní zobrazení. Zde po kliknutí na jízdu vidíte detailní údaje o informace o dané jízdě - čas a místo startu i cíle, identifikaci řidiče, počet ujetých km i čas jízdy.Reporty

 


Vytvářet reporty v systému GPS Dozor je snadné. Můžete buď využít chytré přednastavené šablony, nebo si vytvoříte vlastní report, který bude přesně odpovídat vašim potřebám.

 

Rychlý report pomocí šablony

Díky šabloně je tvorba reportu záležitostí několika kliknutí. Pro rychlou práci se určitě hodí náš Základní report jízd. Najdete ho hned pod záložkou Reporty a stačí na něj kliknout - více práce od vás jeho tvorba nevyžaduje. Report si pak můžete stáhnout nebo přímo vytisknout. Soubor se uloží také do systému mezi Poslední vygenerované reporty.


 

Vlastní report s možností pravidelného odesílání na email

Pro tvorbu vlastního uživatelského reportu klikněte na červené tlačítko Vytvořit vlastní report. Otevře se průvodce, kde si jednoduše vyberete, která vozidla chcete do reportu zahrnout a za jaké období chcete reportovat. 

Pokud si chcete nechat na e-mail zasílat reporty pravidelně, pak si Jako reportované období vyberte Plovoucí období, například předchozí měsíc. Potom už si jen nastavíte formát a obsah reportu. Z nabídky sledovaných hodnot si určitě vyberete. U vozidel lze sledovat rychlost, jméno řidiče, stav tachometru, účely jízd a další veličiny.

Pro pravidelný e-mailová report je třeba vyplnit ještě den odeslání v měsíci, čas rozesílky a adresu (nebo adresy), na které se budou reporty zasílat.

Svůj report můžete nazvat dle libosti. Před generováním je vhodné ještě zkontrolovat a potvrdit zadané údaje. Generování reportu probíhá na pozadí aplikace, takže nemusíte na nic čekat a můžete se věnovat další práci v systému GPS Dozor.

E-mailový report najdete ve své schránce vždy v určený den měsíce a ve stanovenou hodinu.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.