Přidejte se do našeho týmu

Hledáme zapáleného analytika, kterého jeho práce baví, má rád nové výzvy a chtěl by zkusit něco nového v rychle se rozvíjejícím oboru GPS sledování vozidel.

IT Analytik

Kdo jsme?
Jsme mladá firma zabývající se GPS monitoringem vozidel. Máme vlastní progresivní platformu, kterou využívají zákazníci nejenom u nás či na Slovensku, ale téměř po celém světě. Naší ambicí je dále růst a držet se na technologické špičce.

Jak to u nás funguje?
Jsme pohodová parta lidí, kteří se neberou tak úplně vážně. Sídlíme v nových kancelářích s úchvatným výhledem na celou Prahu s obří terasou, kde pravidelně grilujeme. V kuchyňce najdeš kromě obligátního kávovaru a ovoce třeba i pekárnu či pípu a pivo. Hlavně ale pracujeme na něčem, co je jedinečné, funguje a pomáhá lidem na celém světě.

Koho hledáme?

Hlavní náplň práce:

  • Sběr a analýza požadavků, komunikace s klienty
  • Funkční návrh informačních systémů
  • Spolupráce na návrhu technického řešení (modelování datových struktur, rozhraní, apod.)
  • Tvorba analytické a technické dokumentace
  • Podpora a konzultace u implementace a testování

Malá ochutnávka toho nabízíme:

  • Zajímavou a tvůrčí práci ve zkušeném týmu pro významné společnosti
  • Další vzdělávání a rozvoj znalostí
  • Možnost flexibilního úvazku dle potřeby

Co bys měl znát nebo umět:

  • Principy návrhu a vývoje SW projektů
  • Základy UML a principů funkčního a technického modelování
  • Základy programovacích jazyků (SL, Java, .NET, atd.)
  • Zkušenosti s CASE nástroji
  • Analytické myšlení, přirozená zvídavost a chuť učit se
  • Znalost základů AJ

Chcete u nás pracovat?

Tak nám o sobě dejte vědět.