Přidejte se do našeho týmu

Baví tě analýza a jsi studentem či absolventem s IT zaměřením? Přijď pracovat k nám, šikovní lidé zde mají zelenou.

IT Analytik Junior

Studuješ a nebo jsi právě dokončil školu se zaměřením na IT a hledáš zajímavou práci v analytice? Spolupracujeme s významnými klienty na zajímavých projektech a hledáme nadšence do analýz, který by nám s tím pomohl.

Hlavní náplň práce:

  • Sběr a analýza požadavků, komunikace s klienty
  • Funkční návrh informačních systémů
  • Spolupráce na návrhu technického řešení (modelování datových struktur, rozhraní, apod.)
  • Tvorba analytické a technické dokumentace
  • Podpora a konzultace u implementace a testování

Malá ochutnávka toho nabízíme:

  • Zajímavou a tvůrčí práci ve zkušeném týmu pro významné společnosti
  • Další vzdělávání a rozvoj znalostí
  • Možnost flexibilního úvazku dle potřeby

Co bys měl znát nebo umět:

  • Principy návrhu a vývoje SW projektů
  • Základy UML a principů funkčního a technického modelování
  • Základy programovacích jazyků (SL, Java, .NET, atd.)
  • Zkušenosti s CASE nástroji
  • Analytické myšlení, přirozená zvídavost a chuť učit se
  • Znalost základů AJ

Chcete u nás pracovat?

Tak nám o sobě dejte vědět.