Monitorování stylu jízdy řidiče

Služební automobily můžou dostávat pořádně na frak. Někteří řidiči jezdí stylem brzda-plyn, neúnosně zatěžují auto a plýtvají palivem. Prevence takového zacházení s firemními vozidly se vždy vyplatí.
V naší knize jízd máte styl jízdy jednotlivých řidičů pod drobnohledem. Na záznamu jízdy vidíte prudké brzdění, zrychlování a změny směru. Spolu s měřením rychlosti a spotřeby tak můžete odhalit ty největší hříšníky. A úspory na provozních nákladech se brzy projeví.

Monitorujeme intenzitu těchto parametrů:

  • Prudká akcelerace
  • Neúměrné brždění
  • Náhlá změna směru (zatáčení)
  • Nerovnost vozovky
Elektronická kniha jízd

Přehled o vozidlech, řidičích, trasách, tankování… … zkrátka o všem, co potřebujete vědět.

Parametry jsou v systému knihy jízd zobrazené ikonkami, jejich intenzita je vyjádřena pomocí barev (zelená, žlutá až červená). Ikonky se díky GPS souřadnicím zobrazují také na mapových podkladech a označují tak místo, kde došlo například k prudkému brždění. Data je samozřejmě možné seskupovat do reportů a dále s nimi pracovat.

Monitorování stylu jízdy pomocí výše uvedených veličin je pro všechny naše klienty zdarma. Pokud máte náročnější požadavky, můžete tuto službu zkombinovat s produktem GPS Dozor CAN. Ten nabízí propojení s CAN sběrnicí vozu a přináší přesné údaje o provozu automobilu (stisk pedálu akcelerace, otáčky motoru, stav nádrže mnoho dalších).

Damejidlo.cz s.r.o

Rozvozy zcela pod dozorem

„Díky systému GPS Dozor, který máme propojený přímo s naším dispečerským systémem pro rozvoz jídla, mají naši operátoři přehled o aktuální poloze všech rozvozových vozidel. Navíc nám systém umožňuje sledovat styl jízdy jednotlivých řidičů.“

Milan Poláček

Fleet Manager

Snížit náklady je jednodušší, než se zdá

Kontakt

Popište nám své potřeby

Nabídka

Připravíme vám návrh řešení

Montáž

Odborně nainstalujeme potřebnou techniku

Sledování

Máte plnou kontrolu nad svým vozovým parkem

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.