Přidejte se do našeho týmu

Jsi komunikativní a máš zkušenosti s obchodováním? Přijď pracovat k nám, šikovní lidé zde mají zelenou.

Business development manager

Právě nyní přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Do začátku Vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici za provize. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Nabízíme

  • samostatnou a pestrou práci v zajímavém oboru sledování vozidel
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • možnost flexibilního plánování času
  • nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
  • vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
  • práci na živnostenský list nebo HPP
  • atmosféru mladé firmy
  • nástup ihned

Požadujeme:

  • prokazatelné obchodní zkušenosti a aktivní přístup k zákazníkům
  • komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
  • orientaci na výsledek
  • schopnost běžné práce s internetem a MS Office

Náplň práce je zejména:

  • aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti monitoringu vozidel
  • dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery

Chcete u nás pracovat?

Tak nám o sobě dejte vědět.