Přidejte se do našeho týmu

Jsi komunikativní a máš zkušenosti s obchodováním? Přijď pracovat k nám, šikovní lidé zde mají zelenou.

Obchodník pro Česko

Láká tě práce v menší firmě? Chceš přitom prodávat produkt, který už má své zákazníky a ověřenou historii? A nebojíš se zvednout telefon, zavolat a pak se i potkat s cizím člověkem?

Pojď vyzkoušet GPS Dozor. Pomáháme firmám sledovat jejich vozový park a tak snižovat náklady. A zvětšujeme tým.

Nabízíme

  • peníze a ne zrovna malé
  • motivační odměnu
  • simkartu, případně mobil
  • a když ti to půjde opravdu dobře, tak i karierní postup do evropské ligy

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • hodně odhodlání překonat na začátku spoustu volání
  • schopnost ptát se a prezentovat
  • vlastní auto výhodou

Náplň práce je zejména:

  • hodně telefonovat a bavit se s majiteli firem
  • potkávat se a prezentovat naše řešení
  • uzavírat obchody - ať už malé nebo i velké
  • užívat si vydělané peníze

Chcete u nás pracovat?

Tak nám o sobě dejte vědět.