Plzeňský Prazdroj, a.s. je významným výrobcem a exportérem českého piva. Založení pivovaru se datuje až do roku 1842. V dnešní době je členem jedné z největší pivovarnické společnosti na světě, SABMiller plc.

Reference: Plzeňský Prazdroj, a. s.

"Systém GPS Dozor od firmy TLV s.r.o. jsme začali využívat na základě průzkumu trhu firem poskytujících satelitní sledování vozidel. Po zvážení našich potřeb, jsme vybrali pro několik projektů právě GPS Dozor. V současné době s firmou TLV s.r.o. spolupracujeme na 2 projektech. V rámci zlepšení dodávky piva v nejvytíženějších měsících (především v období vánočních svátků a po dobu letních prázdnin) je osazena část naší nepreferované flotily rozvozových vozidel přenosnými sledovacími moduly.

Druhý projekt využívá sledovací zařízení s vlastním zdrojem energie a slouží k online monitoringu pivních tanků. Předností tohoto řešení je především velmi rychlá odezva, dlouhá výdrž baterie a vysoká odolnost vůči vnějším vlivům. Tento pilotní projekt by měl zvýšit přehled o prostojích pivních tanků a zlepšit tak celou logistiku rozvozu.

S firmou TLV s.r.o. a jejich systémem GPS Dozor jsme spokojeni, především pak s jejich přístupem ke specifickým potřebám naší společnosti."

Tomáš Sedláček,
Logistics Controlling, Quality and Development Manager CZ/SK Plzeňský prazdroj, a.s.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.