Tipy a zkušenosti 10. 02. 2014

Hlídá nebo spí? GPS udrží vaše hlídače vzhůru

Prospat pracovní dobu není tak těžké, zvlášť pokud je váš zaměstnanec nočním hlídačem vašeho objektu. „Však se to šéf nedozví, když si místo obchůzek schrupnu na vrátnici,“ říká si nejeden z nich. To vás ale nemusí připravit o klidný spánek. Speciální osobní GPS lokátor udrží vašeho zaměstnance zaručeně vzhůru.

Patří už téměř k folklóru českých firem, že si hlídači objektů neplní své povinnosti. Hlídače totiž nikdo nehlídá. Tak se běžně stává, že hlídači svěřené budovy neobcházejí a místo toho se věnují jakékoliv jiné příjemnější činnosti – a protože hlídají převážně v noci, tak to většinou končívá spokojeným zdřímnutím na vrátnici.


Málokterý manažer přitom stojí o to, aby v noci musel provádět osobní namátkové kontroly hlídačů. A ani tak by mu to na klidu nepřidalo, protože by pořád neměl zaměstnance skutečně pod dohledem. Řešení je přitom jednoduché, pohodlné a cenově dostupné. Stačí dát každému hlídači GPS Dozor Tracker, což je malé zařízení, které monitoruje polohu osob. Je napojené na satelitní sledovací systém a neustále vysílá informace o své poloze. Zaměstnavatel si pak může na svém počítači nebo chytrém telefonu sledovat pohyb svého zaměstnance, a to pomocí speciální aplikace v internetovém prohlížeči. Na mapě tak uvidí nejen to, kde právě zaměstnanec je, ale i historii jeho pohybu.
GPS Dozor Tracker je zařízení, které se běžně používá pro hlídání osob nebo zvířat (např. malých dětí nebo psů). Speciálně pro kontrolu hlídačů je navíc možné přidat tlačítko, které musí hlídač zmáčknout, když je v určité oblasti – což nejen zvýší jeho bdělost, ale umožní vám o to větší kontrolu. Oproti známému GPS lokátoru do auta je GPS tracker mnohem menší a má vlastní baterii, která vydrží i několik dní.

GPS Dozor Tracker se tak může stát dobrým nástrojem pro obnovení pošramocené důvěry mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem. Při správném použití může přispět jak k lepší atmosféře na pracovišti, tak i k většímu klidu manažerů a majitelů firem. Protože budou vědět, že jejich majetek je skutečně hlídán.


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.