Zajímavé akce 03. 10. 2013

Bikeři využili k monitorování závodu GPS trackery

GPS Dozor se stal partnerem oblíbeného cyklistického maratonu Humpolecká 50. Na jeho start se souhrnně postavilo 68 závodníků a závodnic, přičemž někteří z nich obdrželi k monitorování celé trasy naše osobní GPS trackery. Ač je H50 amatérským podnikem, dorazil mimo jiné i Vašek Holub z Velosport Valenta Scott Team, účastník MČR v duatlonu, MČR Xterra, SP Xterra aj. Vašek nenašel přemožitele a 2. ročník H50 s přehledem - současně za vytvoření nového traťového rekordu 1:57:49 - vyhrál. 

Humpolecká 50 je podnik zařazený do letos vzniklé série čtyř závodů Triatlet Humpolecka. Historicky prvním triatletem se stal František Tichý (Catus Bike Team Světlá n. Sázavou), který nasbíral absolutně nejvyšší počet bodů a díky tomu si na rok odnesl putovní pohár.  


Jsme rádi, že naše GPS trackery sklidily pozitivní ohlasy jak od samotných bikerů, tak i od přihlížejících diváků, kteří mohli díky moderním technologiím sledovat on-line aktuální polohu závodníků. Všem zúčastněným blahopřejeme ke znamenitým sportovním výkonům! Na startu se potkáme zase za rok.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.