Novinky v systému 22. 05. 2017

Kalendář jízd – unikátní funkce systému pro sledování vozidel

Při vývoji nového systému bylo naším cílem přinést opravdu užitečné funkce. Takové, jaké jinde nenajdete. Kalendář jízd je jednou z takových inovací, které rozhodně nejsou jen pro ozdobu.

Interaktivní kalendář pro ještě větší přehled

Kalendář jízd dodává informacím v knize jízd časový rozměr. Záznamy jízd ukazuje v časových úsecích ve volitelné míře podrobnosti.


Označte v knize jízd určité vozidlo a kalendář vám ukáže všechny hodiny, dny nebo třeba týdny, kdy bylo v provozu. Záznamy jsou interaktivní, takže poklikem na jednotlivé úseky v kalendáři se dostanete na konkrétní záznam v knize jízd.


Chcete mít celkový přehled o pohybu vozového parku za poslední týden? Rozklikněte si daný časový úsek v kalendáři a máte ihned jasno, jaké vozy byly v provozu v jednotlivé dny týdne a kolik urazily denně kilometrů.


Vidíte něco neobvyklého? Označte to a systém vám nabídne detaily dané cesty. Funguje to rychle, intuitivně a přináší to nový úhel pohledu, který může odhalit netušené souvislosti.Mesíční, týdenní nebo denní přehled

Kalendář nabízí tři základní druhy zobrazení: mesíční, týdenní a denní. Každé zobrazení se liší mírou podrobnosti.


Při měsíčním a týdenním náhledu vidíte soupis jednotlivých vozidel, která ve vybraném období jezdila, a také počty ujetých kilometrů. Mnohem detailnější přehled nabízí denní zobrazení, kde vidíte grafické znázornění provozu na hodinové ose – hned například vidíte, v jakou hodinu se auta vydala na cestu nebo kdy začaly jednotlivé stroje pracovat.  


Zobrazení kalendáře můžete mezi sebou rychle přepínat, takže vám neunikne žádný detail. A přesně takový by měl systém sledování vozidel být - nástroj, který vám ukáže požadované informace v celku i detailech. Tak, jak zrovna potřebujete.


Přečtěte si o našich dalších zajímavých funkcích: Úvodní obrazovka s mapou a Kniha jízd.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.