Zajímavé akce 05. 06. 2017

Absolvovat Giro d‘Italia na koloběžce? Tým Kick Italy 2017 to dokázal. Máme důkaz!

3572 km, 21 etap. Na koloběžce. A s GPS lokátorem, který to všechno zaznamenal.


V roce 2013 se partě šesti dobrodruhů podařila neuvěřitelná věc. Na koloběžkách zvládli urazit Tour de France. Když bylo po všem, zařekli se, že takhle extrémní výzvu už nikdy nezopakují. A své slovo vlastně dodrželi: letošní Giro d’Italia byla totiž ještě náročnější!

Organizátoři proslulého cyklistického etapového závodu slibovali nejnáročnější ročník dekády a to také splnili. Koloběžkáři, kteří každou etapu projížděli vždy den před tou cyklistickou a tedy za plného automobilového provozu, si sáhli skutečně až na dno.Bylo to peklo

Pro představu: etapy Giro d’Italia mají každá kolem 200 kilometrů a jejich výškový profil připomíná zuby lidožravého žraloka.

 

Navíc se jelo v jarním období, kdy jezdci v horských pasážích zažili nejen slunce, ale také déšť nebo dokonce sníh. Na každou etapu vyráželi ještě za tmy a dojížděli – ano, hádáte správně – až za tmy.

Není proto divu, že člen týmu Jan Vlášek celou situaci popsal jako peklo, které ovšem stálo za to. Zvládnout a dokončit něco takového je opravdu hodnotný výkon. A podařilo se to hned všem členům týmu.GPS jako důkaz

Skutečnost, že parta chlapů na koloběžkách zvládla projet opravdu každý kilometr trasy, která prověří i ty nejnašlapanější cyklisty planety, si můžete ověřit sami na záznamu trasy z našeho GPS lokátoru.Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.