Novinky v systému 03. 10. 2016

Nové logo. Proč ho měníme a co to znamená?

Poslední týdny jsou pro nás i naše zákazníky ve znamení změny. Máme zbrusu nový systém pro sledování vozidel. Máme nový web. A máme také nové logo.


Není to tak, že by se nám to staré logo už nelíbilo. Ale když už se u nás všechno mění, chceme to vzít od základu. Navíc nás k tomu vedou praktické důvody - se starým logem se hůř pracovalo ve formátech a rozměrech běžných v digitálním světě.


Nové logo GPS Dozor (2016)

Jak vznikalo a co znázorňuje?


Při tvorbě nového loga jsme požadovali, aby v něm zůstalo zachované téma satelitního sledování. U starého loga to znázorňovaly solární panely satelitu, které vyrůstaly z písmene G. I v novém logu je toto písmeno středem pozornosti, ale panely byly nahrazeny radiovými vlnami, nesoucími informace o GPS souřadnicích.


Staré logo         Logo GPS Dozor 2016


Písmeno G budeme používat i samostatně jako nejjednodušší variantu loga třeba na našem facebookovém profilu. Další varianty zahrnují kompletní název firmy a slogan “Satelitní sledování vozidel”.


A jak je to s barvou? Naší barvou byla vždy modrá. Tak to zůstane i nadále. Jen jsme trochu změnili odstín. Je teď víc přátelský. Tak jako my:-)


V krátkém článku o novém systému sledování vozidel se dozvíte další podrobnosti.


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.