Novinky v systému 03. 10. 2016

Nové logo. Proč ho měníme a co to znamená?

Poslední týdny jsou pro nás i naše zákazníky ve znamení změny. Máme zbrusu nový systém pro sledování vozidel. Máme nový web. A máme také nové logo.


Není to tak, že by se nám to staré logo už nelíbilo. Ale když už se u nás všechno mění, chceme to vzít od základu. Navíc nás k tomu vedou praktické důvody - se starým logem se hůř pracovalo ve formátech a rozměrech běžných v digitálním světě.


Nové logo GPS Dozor (2016)

Jak vznikalo a co znázorňuje?


Při tvorbě nového loga jsme požadovali, aby v něm zůstalo zachované téma satelitního sledování. U starého loga to znázorňovaly solární panely satelitu, které vyrůstaly z písmene G. I v novém logu je toto písmeno středem pozornosti, ale panely byly nahrazeny radiovými vlnami, nesoucími informace o GPS souřadnicích.


Staré logo         Logo GPS Dozor 2016


Písmeno G budeme používat i samostatně jako nejjednodušší variantu loga třeba na našem facebookovém profilu. Další varianty zahrnují kompletní název firmy a slogan “Satelitní sledování vozidel”.


A jak je to s barvou? Naší barvou byla vždy modrá. Tak to zůstane i nadále. Jen jsme trochu změnili odstín. Je teď víc přátelský. Tak jako my:-)


V krátkém článku o novém systému sledování vozidel se dozvíte další podrobnosti.


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.