Novinky v systému 17. 10. 2016

Představujeme nový systém sledování vozidel

Podívejte se na ty nejzajímavější inovace, které přináší náš zbrusu nový systém pro satelitní sledování vozidel.

Jedním pohledem tak zjistíte, co dělala všechna vozidla během dne (nebo týdne či měsíce). Můžete tak porovnat třeba čas začátku jízdy nebo ujeté kilometry. Z vašich ohlasů už teď víme, jak cenný nástroj je to třeba pro kontrolu docházky nebo šetrnosti jízdy. Při vývoji nového systému jsme sledovali jeden cíl: vyjít vstříc uživateli. A jak se to projevilo na výsledku? Přinášíme čtyři příklady


Zjednodušený a intuitivní design

Všechny funkce, které používáte nejčastěji, jsou teď po ruce, nejdůležitější informace najdete hned po vstupu do systému. Už žádné procházení a proklikávání. Design je zaměřený na rychlou orientaci a přehlednost. A to platí nejen pro počítače, ale také pro všechna možná mobilní zařízení.


Nová kniha jízd | GPSdozor.cz


Mapa na úvodní obrazovce portálu

Jakmile se přihlásíte do systému, uvidíte všechna svá vozidla na mapě. Máte tak rychlý přehled o svém vozovém parku. A z mapy, která se zobrazuje společně se seznamem všech vozidel, se snadno dostanete k datům, která vás právě zajímají.

Nový systém GPSdozor.cz


Interakce mezi levou a pravou částí obrazovky

(je dobře vidět na videu)

Hlavní obrazovku systému jsme rozdělili na dvě poloviny. Vlevo najdete seznam vozidel, vpravo mapu. Tyto dva prvky tady ale neleží vedle sebe, ale vzájemně spolu interagují. Když potáhnutím zvětšíte seznam vozidel, mapa se zjednodušší, aby se seznam vozidel rozšířil o podrobnosti. A naopak. Kliknutím na část trasy na mapě vám na levé části obrazovky vypíše záznam o dané jízdě. A kliknutí na jízdu zobrazí její trasu na mapě. Díky této funkci máte po ruce velké množství informací ale neztratíte se v nich. Názorně to vidíte na videu:


 
Kalendář knihy jízd

Kalendář jízd je naše oblíbená funkce. Je to inovace, kterou u konkurenčních aplikací nenajdete. Kalendářové zobrazení vám umožní vidět knihu jízd z nového pohledu. Díváte se na ni nikoli z pozice jednotlivých vozidel nebo jízd, ale vidíte všechny události, které se staly v určitém časovém úseku.

Nový kalendář jízd | GPSdozor.cz

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.