Tipy a zkušenosti 14. 08. 2015

5 velmi neobvyklých předmětů, které můžete hlídat pomocí GPS lokátoru

GPS tracker ohlídá pivo, včely, lidi a dokonce i sochy!

Včelí úl

Ano, včely se kradou. A ve velkém. Na výslovné přání nešťastných včelařů jsme zkonstruovali GPS alarm, který odhalí jakoukoli manipulaci s úlem a nenápadně varuje jeho majitele. A i když je zloděj rychlejší, GPS zařízení vždy prozradí aktuální polohu kradeného majetku.

Včelařský GPS lokátor je ukrytý v pevném pouzdru obsahujícím GPS modul, přídavná čidla i vysokokapacitní baterii s výdrží minimálně půl roku. To proto, že zařízení se musí schovat dovnitř úlu přímo mezi včely a musí tam vydržet třeba přes celou zimu.

Zabezpečení včelích úlů GPS Dozor Včelař

Socha

Stejný problém - krádeže - řeší GPS alarm i u dalšího zdánlivě nehybného objektu. Ne všechny sochy jsou pevně připevněny k zemi nebo váží tuny. A pokud máte nějaké takové cenné dílo třeba na zahradě svého domu, můžete se jednoho dne dočkat nepříjemného překvapení.

Pro šikovně skrytý GPS lokátor ale není problém vás ihned varovat přes SMS nebo prozvoněním vašeho telefonu. Zaznamenávají se i jemné vibrace, kdy si zloděj sochu teprve oťukává. Pokud se dílo vydá na cestu, má majitel přehled o jeho poloze díky GPS informacím, které modul neustále vysílá.

 

Pivní tank

Pivní tanky neúnavně brázdí naši zemi a hasí žízeň na zábavách, festivalech a různých venkovních akcích. Občas se ale stane, že odstavený přívěs s pivním tankem nad ránem zmizí - důvodem není jeho obsah, ale samotný tank, který má nezanedbatelnou hodnotu.

I zde přijde vhod GPS tracker upravený přímo pro tento důležitý úkol. Je energeticky nezávislý, dobře zapouzdřený a ukrytý. V provozu vydrží 2 měsíce – to je dost času na vypátrání zloděje...

GPS Dozor Tracker s odolným kufříkem

Cesta kolem světa

Osobní GPS trackery nejsou žádnou novinkou. Co když ale chcete sledovat cestu jednoho dobrodruha, který chce autostopem objet celou zeměkouli?

Dáte mu speciální tracker uložený v nerozbitném mini kufříku s přídavnou baterií. Jeden takový jsme připravili pro novináře Tomáše Poláčka. Jak můžete vidět na mapě jeho aktuální polohy, náš kufřík funguje bez problémů na všech kontinentech!

Cesta kolem světa autostopem Tomáše Poláčka

 

Reklamní autíčko

Jako prodejci GPS trackerů jsme na jednom veletrhu použili reklamní šlapací autíčko, vybavené sledovacím zařízením. Polohu vozítka mohli návštěvníci sledovat na monitoru, vystaveném na našem stánku.

Nový rozměr dostala tahle taškařice ve chvíli, kdy se autíčka v noci zmocnili opilí zástupce jedné s vystavujících firem. Druhý den ráno pro nás nebyl problém určit jeho polohu a naše hostesky mohly pokračovat v krasojízdě.


Sledované reklamní autíčko na veletrhu | GPS Dozor


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.