Tipy a zkušenosti 13. 08. 2020

5 výhod elektronické knihy jízd

Máme takový neodbytný pocit, že papírovou knihu jízd už dnes nevypisuje nikdo. Pokud ale přece jen patříte mezi lidi, kteří dodržují dávné tradice, je možná načase svůj přístup přehodnotit. Určitě totiž víc získáte, než ztratíte.


1. Nic nevypisujete

Tou nejdůležitější výhodou virtuální knihy jízd je její naprostá nenáročnost. Jako řidič nemusíte na nic myslet, nemusíte nic hledat (knihu ani propisku), listovat, přemýšlet a vypisovat.

Jako účetní nebo fleet manager nemusíte nikoho honit, doprošovat a vyhrožovat. Všechno máte v aplikaci.
2. Nemusíte si nic pamatovat

Kde jste byli před 3 měsíci cca ve 14 hodin? Ne, to není policejní výslech, tohle museli řidiči vědět, když si zapomněli vyplnit záznam o jízdě.

S elektronickou knihou jízd je všechno jasné. Místo, čas, doba jízdy, délka trasy, rychlost… To vše je dohledatelné do počátku věků (nebo aspoň do chvíle, kdy jste knihu jízd “zelektronizovali”).3. Nemusíte vytvářet výkazy pro finanční úřady

Systém pro sledování vozidel vygeneruje všechny tiskopisy a úřední sjetiny automaticky (alespoň ten náš). Nula práce pro vás, spokojenost pro úřady. Win - win.
4. Šetříte čas – a čas jsou peníze

O automatickou knihu jízd se nemusíte starat. Úplně bez problému se o sebe postará sama, takže vy (a/nebo vaši zaměstnanci) máte čas na ty opravdu důležité věci.5. Máte v ruce nástroje 21. století

Žádný sešítek v přihrádce spolujezdce vám nebude hlásit aktuální polohu všech vozidel, nepohlídá tankování ani neupozorní na blížící se servis nebo termín STK.

Systém pro sledování vozidel tohle dělá naprosto automaticky, má to v základní výbavě.

Díky moderním technologiím je možné vaši elektronickou knihu jízd povýšit na sofistikovaný alarm nebo hlídače podmínek v nákladním prostoru – měřit a hlídat se dá všechno, a je jedno, jestli se vozidla pohybují za hranicí okresu nebo na druhém konci zeměkoule.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.