Zajímavé akce 25. 03. 2015

Co nás čeká v létě 2015?

Rádi se zapojujeme do zajímavých dobrodružství. Chceme vidět naše GPS trackery v akci. Sledujeme, jak si vedou v náročných podmínkách. Na základě získaných zkušeností vylepšujeme přístroje i software. Na jaké bláznivé a odvážné výpravy se můžeme těšit letos?

 

2. mistrovství ČR v autostopu

Po úspěšném, zábavném a velmi povedeném prvním ročníku Mistrovství ČR v autostopu se postaví na start noví závodníci. A náš sledovací kufřík bude opět sledovat postup všech stopařů.

Start: 15. 6. 2015

Více na: http://www.jedu.cz/cs/mistrovstvi-cr-v-autostopu

 

Kayak Around Europe

Nádherný nápad. Nasednout v centru Prahy do mořského kajaku, po Vltavě a po Dunaji dopádlovat do Černého moře. Obeplout celou Evropu podél břehů. Vrátit se do Prahy ze severu po Labi.

20 000 kilometrů, 1000 dní na cestě. A vy budete u toho, všechno uvidíte na online mapě díky našemu GPS trackeru.

Start: 4. dubna 2015

Více na: http://www.kayakaroundeurope.com/

 

The Great Wall Marathon

Jitka Křížová je maratonská běžkyně a průvodkyně nevidomých běžců. Letos si dala velký cíl: uběhnout The Great Wall Marathon, maratonský běh na Velké čínské zdi.

Při tomto extrémně náročném závodě ji bude pohánět vědomí, že výtěžek z dražby pamětní maratonské medaile věnuje na podporu nevidomých běžců. A sledovat a fandit ji budeme moci online pomocí GPS Dozor Trackeru.

Start: 16. 5. 2015

Více na: https://www.odstartovano.cz/Projekt/Detail?id=265

 

Albánie křížem krážem za 17 dní

Sledujte motorkářskou výpravu do Albánie. Martin, Ondra a Milan nasednou na své mašiny a projedou velkou část této nádherné hornaté země. Společně s mototrips.cz a naším GPS lokátorem budete u toho.

Start: 20. 6. 2015

Více se dozvíte tady:www.gpsdozor.cz/sledovani-cesty-albanie

 

Navigation Rally

1300 kilometrů dlouhý navigační závod pro expediční vozy. Opravdové terénní dobrodružství, při kterém posádky offroadových aut pokoří všechny možné trasy Slovenska, Maďarska, Srbska, Černé Hory a Bosny.

Závodníci budou projíždět kontrolními stanovišti, které prověří jejich schopnosti. Některé budou natolik nepřístupné, že bez navijáku na autě se k nim posádka nedostane. A průjezd kontrolními body budou nekompromisně hlídat naše GPS trackery!

Start: 10. 7. 2015

Více na: http://navigationrally.com/

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.