Zajímavé akce 18. 07. 2019

Infografika: Jak vypadalo Mistrovství ČR v autostopu z pohledu našich GPS krabiček?

Na začátku července skončilo letošní Mistrovství ČR v autostopu. Jako tradiční poskytovatelé GPS lokátorů pro tuto akci jsme se trochu povrtali v číslech. Kolik toho soutěžící najezdili a jakou měli třeba nejvyšší rychlost? Podívejte se!

Rok 2019 přinesl do Mistrovství ČR zásadní změny. Zatímco dosud závodili soutěžící čistě na čas, letos museli po cestě plnit úkoly, jejichž zvládnutí pro ně mohlo znamenat časovou bonifikaci nebo naopak penalizaci.

Posádky také mohly plnit bonusové úkoly a zpestřit si tak závod využitím neveřejného trajektu, fotkou s divokým zubrem nebo návštěvou 10 zemí.

Nesmíme zapomenout také na charitativní stránku celé akce. Posádky byly bodované podle počtu vybraných DMSek, jejichž výtěžek putoval na Konto Bariéry.Kdo vyhrál?

Než se vrhneme na čísla, hodí se zmínit vítěze. Mistry ČR v autostopu se stala posádka č. 1 ve složení Eva Radilová a Tom Čech. Gratulujeme!Infografika

Ano, čtete to správně. Ne, naše GPS lokátory se nemýlí. Soutěžící opravdu společně najezdili (nebo spíš “nastopovali”) 55 059 km, což znamená, že objeli celou zeměkouli a ještě pěkný kus k tomu. Nejzcestovalejší posádka č. 5 urazila celých 6 101 km!

Týmem, který dokázal vyvinout nejvyšší rychlost, byla dvojice s číslem 3. V jednu chvíli se řítili rychlostí 235 km/hod. Ale ani to jim nestačilo na vítězný tým č. 1, který závod dokončil přesně za 6 dní, 11 minut a 31 sekund.

A co se týče DMS sbírky, na Konto Bariéry se vybralo více než 62 000 Kč. To je možná to nejdůležitější číslo, co myslíte?

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.