Zajímavé akce 01. 05. 2019

Pěší přechod napříč Českou republikou pro Alexe

Kamarádi Honza a Roman se rozhodli přejít celou Českou republiku a pomoci tak šestiletému Alexovi, který je vážně nemocný. Na své dlouhé cestě budou šířit Alexův příběh a pod záštitou Charity Jablunkov se pokusí vybrat co nejvíce peněz na jeho léčbu a rehabilitaci. 

Celý pochod odstartoval 1. května 2019 v nejzápadnějším bodě České republiky a trvat by měl 12 dnů. Za tuto dobu chtějí kluci urazit neuvěřitelných 620 km a pěšky dojít až do nejvýchodnější obce republiky Bukovec. 

Nemocný Alex Fojcik ze Střítěže, kterému je tento pochod věnován, strávil svůj první půl rok života v nemocnici. Trpí na epilepsii, je nevidomý a částečně neslyší. Lékaři mu diagnostikovali 23 různých nemocí.

Když nám Honza s Romanem o této akci pověděli, neváhali jsme a poskytli jim zdarma náš GPS Tracker. Kdokoli tak může sledovat jejich aktuální polohu a podpořit či doprovodit kluky v jejich charitativním pochodu. Více informací o této akci i možnosti přispět naleznete na facebookových stránkách Pěší přechod napříč Českou republikou pro Alexe.


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.