Zajímavé akce 24. 01. 2019

Poohlédnutí za rokem 2018!

Rok 2018 je za námi a my můžeme z bezpečné vzdálenosti zhodnotit, co zajímavého nás v jeho průběhu potkalo. Jedno víme jistě: bylo toho dost!


Strašák jménem GDPR

Loňský rok byl bezesporu ve znamení GDPR. Pamatujete? Lidé kolem této zkratky doslova šíleli, celé firmy procházely školením a různí podnikavci nabízeli předražené kurzy, na kterých jste se nic nedozvěděli.

My jsme to sledovali s klidem. Věděli jsme, že v oblasti sledování vozidel se toho zas tolik nezmění. A jak už jste asi zjistili i vy, příliš se toho nezměnilo ani v jiných oblastech podnikání.


Známá dobrodružství v novém kabátě

Během celého roku jsme se vraceli k podpoře různých dobrodružných podniků. Tyhle akce nás moc baví - a zároveň si při nich skvěle otestujeme naši GPS technologii v nejrůznějších podmínkách.

Po dlouhých 3 letech se domů vrátil Jiří Oliva. Jeho akce Kayak Around Europe nemá obdoby - cílem bylo obeplout evropské pobřeží na mořském kajaku. Tento cíl sice nebyl zcela naplněný, ale těžko říct, jestli to vůbec vadí - vždyť Jirka urazil na svém plavidle 11 543 km a zažil toho tolik, že ta cesta prostě stála za to!


Také Motorkáři z party Mototrips si naše GPS trackery opět přibalili na cestu. Tentokrát byla cílem Bosna a Hercegovina a už jen fotky v jejich reportu hovoří za vše.

Naše osobní GPS trackery si zahrály velmi důležitou roli hned při několika sportovních akcích. Sledovaly vedoucí běžce v závodech série Runczech, které díky tomu mohli lidé sledovat přímo na webových stránkách.

Trackery také bez přestávky dohlížely na soutěžící Mistrovství ČR v autostopu, kteří se museli co nejefektivněji dostat do Makedonie a zpět (urazili přitom 5 500 km).

Naše sledovací technologie dohlížela také na účastníky závodu LowCost Race, kde měli soutěžící pouze 5000 Kč a 10 dní k procestování půlky Evropy a splnění 40 checkpointů. Doteď jsme moc smutní z neštěstí, které se při něm přihodilo.


Nové v roce 2018: Dobroběžka a Admenture

V roce 2018 nás také oslovily dva nové nápady. Marek Jelínek si slíbil projet Asii na koloběžce, aby vybral peníze pro nejchudší děti z Bangladéše. Krásný nápad, který propojil dobrodružství s dobrým úmyslem - ten jsme prostě nemohli nepodpořit. Stejně nás nadchl také Admenture, soutěž otců a synů plná dobrodružství, cestování a zapeklitých výzev. Měla stmelit kluky s jejich táty a myslíme, že se to opravdu podařilo.


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.