Tipy a zkušenosti 01. 04. 2021

Monitoring vozidel s tankováním dohromady. Zahájili jsme spolupráci s DKV Euro Service

Společnost DKV poskytuje tankovací a servisní karty, platné po celé Evropě. Ve spojení se systémem GPS Dozor vám teď přináší ještě více výhod.

Protože stále hledáme možnosti, jak náš systém pro monitorování vozidel vylepšit a jak ulehčit podnikání našim zákazníkům, jsme rádi, že s námi spolupracuje právě DKV.

DKV Euro Service zaujímá vedoucí postavení mezi evropskými poskytovateli bezhotovostního zásobování. S více než 100 000 akceptačními místy ve 42 evropských zemích vám DKV Euro Service nabízí největší zásobovací síť v sektoru služeb dopravcům.


Výhody pro zákazníky GPS Dozor: méně starostí i levnější palivo

A jaké konkrétní výhody tedy spolupráce s DKV přinese zákazníkům GPS Dozor?

1. Tankovací karta ke sledování vozidel. Zákazníkům, kteří budou mít spolu se zavedením satelitního sledování vozidel zájem i o zavedení tankovacích karet, tuto možnost nabízíme. Získáte tak komplexnější službu a posunete fleet management na vyšší úroveň.

2. Automatické propojení tankování se systémem GPS Dozor. Evidence tankování bez starostí? Karty DKV automaticky napojíme na systém sledování vozidel, takže každé tankování kartou uvidíte rovnou v našem systému.

3. Výhodnější cena paliva. Zákazníci, kteří si pořídí DKV kartu spolu s naším systémem, dosáhnou na větší slevy na palivo než běžní klienti DKV.

DKV tankovací a servisní karty

Palivové karty DKV vám přinášejí vyšší flexibilitu a méně starostí při tankování. Jsou vhodné pro všechny druhy vozových parků.

Kartu akceptuje 1 500 čerpacích stanic v České republice a 52 000 stanic ve 42 zemích Evropy. Tato síť zahrnuje stanice Benzina, EuroOil, F1 GAS, KM-Prona, MOL, Tank ONO, Lukoil, VOMS a mnoho dalších.

DKV karta kryje i další služby spojené s vozovým parkem, jako je mytí, parkování nebo opravy.

Zákazníci DKV mají navíc přístup k výhodným týdenním nabídkám čerpacích stanic. DKV zasílá každý týden seznam čerpacích stanic, kde dostane zákazník, platící kartou DKV, výhodnější cenu.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.