Tipy a zkušenosti 03. 02. 2016

Montáž lokátoru přímo u zákazníka nebo ve více než 70 autorizovaných servisech

Naši zákazníci mají k dispozici síť více než 70 partnerských servisů. Jde o profesionální pracoviště, na kterých vyškolení odborníci nainstalují naše GPS lokátory do jakéhokoli vozidla.

Pokud si u nás pořídíte systém pro satelitní sledování vozidel, nemusíte montáž GPS lokátoru provádět svépomocí nebo kvůli ní jezdit na vzdálená místa. Postarají se o vás v našem autorizovaném partnerském pracovišti, které najdete doslova v každém koutu České i Slovenské republiky.

A když vám umístění servisů přesto nebude vyhovovat, nevadí. Domluvíme se na montáži přímo tam, kde se vám to hodí, třeba přímo u vás ve firmě. Vždy se postaráme o to, aby byla technika zapojená tak, aby spolehlivě a bezpečně plnila svou funkci.


GPS jednotka se odborně namontuje pod palubní desku, kam se skryjí také antény. Přístroj tedy není při běžném provozu vůbec viditelný. Jako zdroj energie slouží autobaterie vozidla, GPS lokátor je tedy neustále napájený a připravený hlídat.

Naše zařízení najdete nejenom v osobních automobilech. Bez problémů jimi vybavíme nákladní auta, stavební i zemědělské stroje a prakticky jakéhokoli další vozidlo nebo objekt. Novinkou pro nás není ani montáž do letadla, včelího úlu nebo třeba pivního tanku.

 

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.