Novinky v systému 28. 02. 2017

Jsme propojení s HU-GO. Maďarské mýtné vyřešíte s GPS Dozorem

Pokud jezdíte do Maďarska a pro sledování vozidel používáte GPS Dozor, pak je pro vás maďarské mýtné hračkou. Díky propojení se systémem HU-GO odpadá nutnost kupovat úsekové lístky, dodržovat stanovenou trasu a zdržovat se administrativou.

Co je HU-GO

HU-GO je elektronický systém pro výběr mýtného na maďarských silnicích. Je v provozu od roku 2013 a přináší zásadní zjednodušení náročnosti administrativy mýtného. Funguje totiž na základě lokalizačních dat z GPS lokátorů.

Místo úsekových lístků si dopravce jednoduše předplatí určitou výši kreditu a HU-GO mu mýtné odečítá na základě skutečně ujeté trasy. Lokalizační data můžete do HU-GO dodávat i ze stávajících systémů pro sledování vozidel, mezi které patří také GPS Dozor. Více informací o mýtném systému HU-GO naleznete na oficiálních internetových stránkách.Povinnost platit v Maďarsku mýtné se vztahuje na nákladní auta s celkovou povolenou hmotnost převyšující 3,5 tuny

Úspora času i peněz

Pokud budete pro administraci mýtného pro průjezd zpoplatněných úseků v Maďarsku používat HU-GO, měli byste ušetřit cca 10 % času a nákladů na administrativu. Tak to alespoň tvrdí poskytovatel systému.

Skutečnost je taková, že i kdyby bylo výše uvedené procento o něco nižší nebo vyšší, HU-GO se vám vyplatí. Už jenom proto, že se nemusíte řídit předem stanovenou trasou a kupovat úsekové lístky. HU-GO totiž zohledňuje skutečně ujeté úseky, o kterých má přehled na základě vámi poskytnuté polohy vozidel. To se hodí při nutnosti objet nehodu nebo dopravní zácpu nebo při jakékoli jiné nenadálé změně trasy.

GPS Dozorem už máte HU-GO zařízené

Pro stávající klienty GPS Dozor odpadá nutnost instalace dalšího palubního přístroje do vozidla, protože náš systém je s HU-GO plně kompatibilní a komunikuje s ním pomocí speciálního rozhraní.

Někteří dopravci dokonce doporučují nevyužívat pro monitoring maďarské zařízení, protože může dojít ke špatnému zpracování informací při přejezdu hranic. Nadnárodní řešení třetích stran (tedy i to naše) vás těchto problémů ušetří.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.