Zajímavé akce 25. 05. 2016

Parta Maraton běhá s našimi GPS trackery

Dokumentární série Parta Maraton se známým „běžeckým guru“ Milošem Škorpilem vstoupila na televizní obrazovky. Sledujte šest odvážlivců, jejichž cílem je uběhnout svůj první maraton. Pomáhá jim v tom i naše GPS technologie.

Z gauče na start maratonu. Tak by se dal ve zkratce shrnout dokumentární seriál Parta Maraton. Jeho hrdiny jsou šéfkuchař, studentka, manželský pár, spisovatel a nezaměstnaná matka tří dětí. Pod vedením Miloše Škorpila začínají trénovat na maraton. Zvládnou to? Nevzdají to na začátku nebo během závodu?

To vám samozřejmě nechceme prozradit. Rádi se však pochlubíme, že v tomto vydařeném pořadu hrají důležitou roli také naše GPS trackery. Během finálního závodu (soutěžící se zúčastnili pražského Volkswagen Maratonu) byli totiž běžci sledováni naším systémem.

Kameramani pořadu čekali podél trati, až jim do záběru vběhne některý z členů Party Maraton. A jak se nakonec ukázalo, byly to právě osobní GPS trackery, díky kterým měli v televizním štábu jistotu, že jim běžci neutečou dřív, než kamery vůbec začnou natáčet.

Jak se nám přiznala produkční celého projektu Andrea Papírková ze společnosti Bionaut:

“Až při závodě jsme si uvědomili, že bychom byli bez trackerů úplně ztracení. Kolegyně seděla u obrazovky počítače a stala se nejdůležitějším členem týmu."

Jsme rádi, že jsme pomohli. A Partu Maraton budeme poctivě sledovat!

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.