Společnost FenStar, jejímž jediným vlastníkem je pan Jean-Marc Schuttrumpf, se od roku 1993 profiluje jako jeden z předních evropských výrobců na trhu plastových i hliníkových oken a dveří.

Reference: FenStar s.r.o.

Společnost FenStar s.r.o. na základě průzkumu trhu s aplikacemi zajišťujícími sledování provozu vozidel a po zvážení všech hledisek, vybrala pro praktické sledování podnikové dopravy systém firmy GPS DOZOR.

Výběr GPS DOZOR souvisí nejenom s cenou pořízení a provozu, ale i možnostmi aplikace, intuitivním užíváním jednotlivých částí nabídky pro sledování vozidel, možností aplikace pro osobní i nákladní dopravu a možností rozšiřování funkcí dle aktuálních požadavků uživatele.

Systém dobře a on-line pracuje na území ČR a je spolehlivý i v ostatních zemích Evropy, (testování probíhalo v zemích EU na několika vzorcích téměř rok). Systém je v základu opatřen uživatelsky přehledným kalendářem historie jízd jednotlivých vozidel. Z hlediska praktického lze generovat jízdy specifikované pro osoby-jednotlivé uživatele, tak i pro skupiny uživatelů, nebo pro vozidla či skupiny vozidel.

Zavedením systému do dalších vozidel po předešlém testování hodlá společnost FenStar s.r.o. zajistit průkaznost jízd vozidel, průkaznost vyplácení cestovních náhrad . Současně je cílem zavedení systému omezit nekontrolovatelné (černé) jízdy a nekontrolovatelné zastávky vozidel na pracovních cestách v ČR i v zahraničí, tedy celkově zefektivnit dopravu vozidel podnikové flotily.

Ing.Ladislav Žůrek,
EMS

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.