Společnost MEGA PLUS s.r.o. provozuje Ski Resort Černá hora, pod který patří několik dalších známých areálů v Krkonoších (Janské Lázně, Pec p. Sněž., Černý Důl, Velká Úpa, Svoboda n. Ú.).

Reference: MEGA PLUS s.r.o.

Provoz lyžařského areálu je nákladný. Údržba vleku, sněžná děla, rolby na úpravu sjezdovek. A teď si představte, že naše společnost má na starosti ne jeden, ale hned šest lyžařských areálů v Krkonoších. Pro lepší představu uvádím, že jedna rolba spotřebuje za hodinu cca 25 litrů paliva...

V roce 2011 jsme se rozhodli využít systém sledování vozidel firmy GPS Dozor. Chtěli jsme mít předhled o služebních vozidlech, z nichž drtivou většinu tvoří právě rolby s enormní spotřebou paliva.

Kvůli hlídání spotřeby nám firma GPS Dozor dodala kromě standardních GPS lokátorů také průtokoměry. Protože se zabýváme sezonní činností, hradíme provoz systému pouze v zimním období.

Výsledky se dostavily hned. Dosáhli jsme tak výrazné úspory, že náklady na zavedení sledování vozidel se nám vrátily během jedné sezóny.

Systém GPS Dozor nám poskytuje aktuální informace o pohybu roleb a dalších služebních vozidel, důsledně chrání před krádežemi paliva a významně snižuje administrativu s knihou jízd.

Milan Vodička,
šéf provozu, SkiResort Černá Hora - MEGA PLUS s.r.o.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.