Společnost MEGA PLUS s.r.o. provozuje Ski Resort Černá hora, pod který patří několik dalších známých areálů v Krkonoších (Janské Lázně, Pec p. Sněž., Černý Důl, Velká Úpa, Svoboda n. Ú.).

Reference: MEGA PLUS s.r.o.

Provoz lyžařského areálu je nákladný. Údržba vleku, sněžná děla, rolby na úpravu sjezdovek. A teď si představte, že naše společnost má na starosti ne jeden, ale hned šest lyžařských areálů v Krkonoších. Pro lepší představu uvádím, že jedna rolba spotřebuje za hodinu cca 25 litrů paliva...

V roce 2011 jsme se rozhodli využít systém sledování vozidel firmy GPS Dozor. Chtěli jsme mít předhled o služebních vozidlech, z nichž drtivou většinu tvoří právě rolby s enormní spotřebou paliva.

Kvůli hlídání spotřeby nám firma GPS Dozor dodala kromě standardních GPS lokátorů také průtokoměry. Protože se zabýváme sezonní činností, hradíme provoz systému pouze v zimním období.

Výsledky se dostavily hned. Dosáhli jsme tak výrazné úspory, že náklady na zavedení sledování vozidel se nám vrátily během jedné sezóny.

Systém GPS Dozor nám poskytuje aktuální informace o pohybu roleb a dalších služebních vozidel, důsledně chrání před krádežemi paliva a významně snižuje administrativu s knihou jízd.

Milan Vodička,
šéf provozu, SkiResort Černá Hora - MEGA PLUS s.r.o.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.