Novinky v systému 09. 08. 2017

Reporty a statistiky v systému GPS Dozor. Vyspělejší, než jste čekali.

Vyžadujete opravdu podrobné a přesné reporty o vozovém parku? Potřebujete si sami nastavit, co a jak často se bude reportovat? Rádi byste svá data dále zpracovali v externích programech? Tak to pro vás máme samé dobré zprávy: tohle všechno náš systém umí v základní verzi.

Předpřipravené sestavy pro rychlou a pohodlnou práci

Náš systém pro sledování vozidel obsahuje výkonný modul, jehož úkolem je vygenerovat i ty nejnáročnější sestavy a reporty. Na základě zkušeností a požadavků zákazníků jsme vytvořili předpřipravené šablony, které pokryjí nejběžnější potřeby našich zákazníků. Sestavy podle jízd, tankování nebo spotřeby proto v systému „vyjedete“ jedním kliknutím.

Reporty můžete prohlížet přímo v aplikaci. Většina uživatelů ale jistě přivítá možnost exportu do různých typů souborů: Excel, PDF nebo HTML jsou samozřejmostí, ale najdete zde i další formáty souborů užívaných specializovanými programy pro správu vozového parku.Speciální modul na reporty je připravený na ty nejtěžší úkoly

Pokud se nechcete spokojit s přednastavenými sestavami, máte naprostou volnost pro tvorbu vlastních reportů. Nadefinujte si parametry, které chcete reportovat, nastavte si termíny reportingu (1x měsíčně, nebo radši denně?) a šablonu uložte. Aplikace už se postará o to, abyste report obdrželi přímo do mailové schránky (a spolu s vámi také kdokoli další, koho označíte jako příjemce).

Potřebujete vygenerovat opravdu rozsáhlý report? Třeba podrobnou sestavu za poslední 2 roky provozu celé firemní flotily? To není problém, naše výkonné servery data zpracují na pozadí, zatímco vy si budete v klidu dál pracovat třeba s knihou jízd.

Statistické reporty: Analyzujte přehledně

Pro co nejjednodušší práci obsahuje aplikace GPS Dozor přehledné statistické reporty a grafy. Integrované sestavy se projeví třeba při prohlížení detailů jízdy, kde si můžete prohlédnout graf s průběhem jízdy a sledovat třeba vývoj rychlosti a další podrobné informace.

Hodit se vám určitě budou seznamy překročení povolené rychlosti nebo statistiky stylu jízdy jednotlivých řidičů.

Přečtěte si o našich dalších zajímavých funkcích: Identifikace řidičů Kniha jízd.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.