Zajímavé akce 04. 05. 2018

Rok 2018 bude plný zábavy i dobrodružství

Je to už taková tradice, že každoročně podporujeme různé zajímavé, náročné, zábavné nebo dobrodružné výpravy. Letošek nebude výjimkou. Přečtěte si, kam se spolu s našimi lokátory podíváte tentokrát.

Seriál Run Czech

Při všech závodech prestižního běžeckého seriálu budou naše trackery sledovat vedoucí závodníky. Každý se tedy bude moci podívat na online mapu a uvidí, kudy běží nejrychlejší muž a žena závodu.


Na jaké závody se můžete letos těšit? Na několik krásných ½ maratonů (ten pražský už máme za sebou, zcela ho ovládli keňští běžci) a samozřejmě na Volkswagen Maratonský víkend s jedním nejhezčích maratonů světa.

Štěpán Dvořák přeběhne Českou republiku. Už zase!

Se Štěpánem už jsme několik výkonů zažili. O jeho dálkových bězích nebo plavbách přes přehrady už slyšel snad každý. Když přeběhl republiku z jihu na sever, byla to velká sláva.


Letos si dal Štěpán podobný, ale mnohem náročnější cíl: na začátku května přeběhne naši zemi ze západu na východ. Trasa měří 640 km. Dá to? Sledujte ho s námi: 

https://www.facebook.com/events/204775530295634  

LowCost Race

Velmi sympatická akce, která je z daleka cítit pořádným dobrodružstvím. Zvládnete za 10 dní  procestovat Evropu za skutečně minimální peníze? Pokud si myslíte, že ano, přihlaste se do LowCost Race.


Bude vás čekat 40 checkpointů po celé Evropě, na které se musíte dostat za vynaložení co nejméně prostředků. A pak také plnit výzvy.


Začíná se 3. srpna 2018. Zbytek se dozvíte tady: https://lowcostrace.comMistrovství ČR v autostopu

Snad jste si nemysleli, že bychom letos nebyli u Mistrovství ČR v autostopu? Že bychom nevyužili možnost otestovat náš outdoorový lokátor při závodě, který řádné otestuje své účastníky?


Ne, ani v roce 2018 nevynecháme závod 12 dvoučlenných posádek, které musí pouze za pomoci autostopu dorazit co nejrychleji do makedonského Ohridu a zpět. A splnit přitom 5 náročných úkolů.

Zkusíte to? http://www.jedu.cz/mistrovstvi-cr-v-autostopu/o-zavoduMototrips znovu na cestě

Ani partu bikerů z Mototrips nepotkáváte na našich stránkách poprvé. Tohle léto vyrazí na motorkách do Bosny a Hercegoviny. Budeme u toho. Sledovat je můžete zde: https://www.mototrips.cz/bosna2018/


Z Indie do Malajsie. Na koloběžce, jak jinak?

Pokud si říkáte, že Indie i Malajsie leží na stejném kontinentu, takže od sebe nemůžou být až tak daleko, musíme vám prozradit, že je dělí rovných 9000 km.


Tato informace zjevně neodradila Marka Jelínka, který tuhle cestu absolvuje na koloběžce. Právě teď je na cestě a vy ho můžete díky našemu trackeru sledovat s námi: http://www.dobrobezka.cz/Na kole do Vietnamu

Tomáš Švaříček se rozhodl vyrazit na poněkud delší cyklovýlet. Už v dubnu vyjede ze Starče až do Vietnamu. Budeme mu držet palce a pozorně sledovat jeho cestu. A vy můžete taky:http://kolem.off-limits.cz/mapy 


Admenture – závod otců a synů

Tohle je příležitost pro táty (ale i pěstouny, poručníky, partnery matek) a jejich kluky (3-13 let). Být opravdu spolu, cestovat, zažívat opravdové dobrodružství.  


Outdoorový závod po celé České republice – chekpointy, výzvy a silné chlapské pouto. Pojďte do toho také: http://admenture.cz/

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.