Zajímavé akce 10. 06. 2015

Tomáše Poláčka doprovází na světovém tažení náš GPS tracker

Světové tažení o. Poláčka. Tak se jmenuje dobrodružná výprava, na které chce Tomáš Poláček, novinář z časopisu Reportér, objet celý svět pomocí autostopu. Co znamená to o.? To nikdo neví, ale pro nás by to mohlo být klidně třeba očipovaný. Díky GPS trackeru totiž můžeme sledovat každý jeho krok.

Tomáš Poláček vyrazil z Prahy 6. 6. v 6 hodin. Za 70 dní chce objet celou Zemi. Jediný přípustný způsob dopravy je autostop. Zdá se vám to bláznivé, nespolehlivé a nebezpečné? Tomáš si to nemyslí a první zprávy z jeho cesty dokládají, že má pravdu.

Sledujte Tomáše na jeho cestě

Když se podíváte na web celého podniku, můžete si přečíst Tomášovy zápisky. A na mapě můžete vidět jeho aktuální polohu. Tomáš s sebou totiž veze náš GPS tracker, který je upravený pro potřeby této cesty – má extra spolehlivou baterii a tuhé, nerozbitné pouzdro.

Další stopařské GPS už se chystají

Se sledováním stopařů máme zkušenosti. Loni se naše zařízení staly důležitou součástí Mistrovství ČR v autostopu. A letošní ročník pojedeme zase. Startovní výstřel zazní 15. června. Více si přečtětetady.

 

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.