Zajímavé akce 27. 05. 2015

Další zajímavá dobrodružství klepou na dveře

Letošní léto bude pořádně horké. Přibývají další zajímavé akce, jejichž skrytými hrdiny budou i naše GPS trackery.

Seznam dalších nadcházejících i proběhlých dobrodružných výprav doplní další aktivity. A zase bude na co koukat. Zařízení GPS Dozor budou tentokrát doprovázet trojici českých motorkářů na cestě po Asii, tým jezdců Mongol Rally nebo novináře, který chce autostopem objet zeměkouli.

Mongol Rally - 10 000 km ve starém křápu

Mongol Rally je podnik, šitý na míru skutečným dobrodruhům. Cesta napříč Mongolskem ve starých, malých autech. Zapomeňte na moderní vymoženosti, tady se před technickými problémy neutíká, tady se jim jde tak trochu naproti. Úspěch posádky nezávisí na voze, ale na zkušenostech, houževnatosti a hlavně pomoci a sounáležitosti všech týmů.

A jedním z těch týmů bude mezinárodní parta kamarádů, která si říká Strawberry Seahorses a jak už název napovídá, žádná legrace jí není cizí. Budeme sledovat každý kilometr jejich expedice. A věříme, že to bude stát za to!

Zdroj: http://www.joerundheim.com/2015/01/20/impulse-control-and-the-mongol-rally-2015/

Tomáš Poláček stopuje kolem světa

Novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér nesl náš GPS tracker už při svém loňském dobrodružství, kdy úspěšně dokončil NY Marathon. Letos to ale bude jiné kafe. Tomáš chce objet svět. Autostopem. Za 67 dní.

Ať už se mu to podaří nebo ne (my věříme, že ano), vznikne z toho určitě hodně poutavých reportáží. A působivá čára na mapě přes celou Evropu, Asii a Severní i Jižní Ameriku, kterou vykreslí náš GPS tracker.

Foto: MF DNES
Foto: MF DNES

Po stopách československých v Asii - na historických motorkách

Není to poprvé, co podporujeme nadšence, kteří se vydávají na dlouhou pouť na starých motorkách. Trojice kamarádů na dvou československých (Jawa 250) a jedné ukrajinské (Dněpr 12) motorce se rozhodla cestou do Mongolska a zpět zmapovat stopy života ”občanů zemí českých, slovenských, československých legií a jednotlivých kolonií, jak živých, tak i dlouho zaniklých”.

Skupina plánuje urazit 10 000 kilometrů a my budeme u toho. Více o celém podniku se dozvíte tady: http://www.jedeme-daleko.cz/.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.