Tipy a zkušenosti 25. 10. 2016

Ultramaratonec Štěpán Dvořák se chystá na další „výlet“. Trasa měří 260 km

Štěpán Dvořák nás naposledy ohromil, když úspěšně přeplaval Vranovskou přehradu po celé její délce. Urazil tak 25 kilometrů, aniž by stanul na břehu. Náš GPS lokátor byl u toho, připevněný ve vodotěsném pouzdru přímo na Štěpánově hlavě, takže mu ten výkon můžete věřit..


260 kilometrů za dva dny

Na státní svátek 28. října si na sebe Štěpán přichystal další výzvu. Je jí běh z Plzně do Třebíče. Trasa je dlouhá 260 kilometrů (mimochodem více než legendární Spartathlon) a pokud půjde vše podle plánu, do jejího cíle by měl nadšený ultramaratonec doběhnout v sobotu večer.


První pokus o překonání vytyčené trasy se loni nezdařil, Štěpána zlobilo koleno a kvůli celkově špatnému stavu výzvu raději vzdal. Budeme tedy držet palce, ať to tentokrát vyjde.

Poběžíte také kousek?

Protože Štěpán již tradičně ponese náš GPS lokátor, budeme ho moci sledovat v přímém přenosu. Každý metr jeho cesty uvidíte na této mapě: https://goo.gl/YHKhNN.


Sám Štěpán Dvořák k tomu dodává: „Akce je otevřená všem, takže se kdokoli z vás může jakkoli zúčastnit. Buď jen sledovat přes internet, nebo třeba kousek pěžet, doprovázet mě na kole nebo navštívit autem. Pokud se nacházíte poblíž naplánované trasy, máte výjimečnou šanci se zúčastnit a podpořit mě v překonání mé další ultramaratonské výzvy.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.