Video návody 15. 06. 2020

Video návod: Servisy a STK

S GPS Dozorem nezmeškáte žádný termín servisu nebo STK. Systém vás na ně sám upozorní. U každého vozidla se totiž hlídají blížící se data STK i nájezd vozidla. Jak na to?Záložka servisu v detailu vozidla

V seznamu vozidel si vyberte jedno z nich. Kliknutí na detail vozidla odhalí několik záložek – vyberte tu s ikonou servisu.

Zobrazí se přehledná tabulka s plánovanými i proběhlými událostmi. Pomocí tlačítka “Přidat událost” jednoduše vytvoříte novou.


Nová událost

Novou událost můžete pojmenovat dle libosti a naplánovat ji na konkrétní datum, po ujetí určité vzdálenost, nebo nastavit obě tyto podmínky najednou. Systém následně upřednostní skutečnost, která nastane dříve.


Upozornění a opakování

Abyste na událost nemuseli myslet, můžete si nastavit upozornění. Ve chvíli, kdy se bude blížit splnění podmínky (blížící se termín nebo nájezd kilometrů), obdržíte upozornění přímo na zvolený e-mail.

Zapnutím pravidelného opakování události nastavíte její automatické znovuvytvoření. Pokud se tedy daná událost uskuteční, ihned se v systému nastaví nová pro nadcházející období.

Nově vytvořenou servisní událost naleznete nejen v detailu vozidla, ale také na úvodní obrazovce u každého vozidla. Stačí kliknout na ikonu servisu a zobrazí se náhled všech zadaných událostí.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.