Video návody 15. 06. 2020

Video návod: Servisy a STK

S GPS Dozorem nezmeškáte žádný termín servisu nebo STK. Systém vás na ně sám upozorní. U každého vozidla se totiž hlídají blížící se data STK i nájezd vozidla. Jak na to?Záložka servisu v detailu vozidla

V seznamu vozidel si vyberte jedno z nich. Kliknutí na detail vozidla odhalí několik záložek – vyberte tu s ikonou servisu.

Zobrazí se přehledná tabulka s plánovanými i proběhlými událostmi. Pomocí tlačítka “Přidat událost” jednoduše vytvoříte novou.


Nová událost

Novou událost můžete pojmenovat dle libosti a naplánovat ji na konkrétní datum, po ujetí určité vzdálenost, nebo nastavit obě tyto podmínky najednou. Systém následně upřednostní skutečnost, která nastane dříve.


Upozornění a opakování

Abyste na událost nemuseli myslet, můžete si nastavit upozornění. Ve chvíli, kdy se bude blížit splnění podmínky (blížící se termín nebo nájezd kilometrů), obdržíte upozornění přímo na zvolený e-mail.

Zapnutím pravidelného opakování události nastavíte její automatické znovuvytvoření. Pokud se tedy daná událost uskuteční, ihned se v systému nastaví nová pro nadcházející období.

Nově vytvořenou servisní událost naleznete nejen v detailu vozidla, ale také na úvodní obrazovce u každého vozidla. Stačí kliknout na ikonu servisu a zobrazí se náhled všech zadaných událostí.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.