Video Tutorials 23. 08. 2023

Video návod: Servisy a STK

S elektronickou knihou jízd GPS Dozor už nikdy nezapomenete na termín STK. S pomocí upozornění budete vždy s předstihem připraveni na každou kontrolu nebo servis. Blížící se termín STK vidíte vždy ihned po přihlášení na přehledu vozidel. Jak na to zjistíte v tomto článku!Záložka Servis v detailu vozidla

Na přehledu vozidel vyberte vozidlo a po kliknutí na jeho název se Vám zobrazí detail vozidla. Detail vozidla odhalí několik záložek - Info, Servis, Náklady, Tankování a Tachometr. V nabídce Servis se zobrazí přehledná tabulka s naplánovanými i historickými událostmi. Pomocí tlačítek “Přidat událost” přidáte do tabulky další záznam.


Nová událost

Novou událost můžete pojmenovat dle libosti a naplánovat ji na konkrétní datum, po ujetí určité vzdálenost, nebo nastavit obě tyto podmínky najednou. Systém následně upřednostní skutečnost, která nastane dříve.


Upozornění a opakování

Abyste na událost nemuseli myslet, můžete si nastavit upozornění. Ve chvíli, kdy se bude blížit splnění podmínky (blížící se termín nebo nájezd kilometrů), obdržíte upozornění přímo na zvolený e-mail. Zapnutím pravidelného opakování události nastavíte její automatické znovuvytvoření. Pokud se tedy daná událost uskuteční, ihned se v systému nastaví nová pro nadcházející období. Nově vytvořenou servisní událost naleznete nejen v detailu vozidla, ale také na úvodní obrazovce u každého vozidla. Stačí kliknout na ikonu servisu a zobrazí se náhled všech zadaných událostí.

Do you want to ask us something?
Want to test our system for free?

Leave us your contact info, we'll get back to you.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.