Novinky v systému 05. 10. 2017

Jak určíte vzdálenost svých vozidel od vybraného bodu na mapě? Jedním kliknutím

Systém GPS Dozor spolehlivě spočítá vzdálenost vašich vozidel od konkrétního bodu na mapě. A nejen pouhý počet kilometrů, ale také dobu jízdy závislou na průjezdnosti vozovek a aktuální dopravní situaci.

Kdo tam bude dřív?

Je to jednoduché. Vyberete si bod na mapě a necháte systém, aby vypočítal jeho vzdálenost od aktuální polohy vozidel. Hned zjistíte, které z nich tam bude nejdříve.


Protože systém GPS Dozor sleduje nejen aktuální polohu všech vozů, ale také vyhodnocuje nejnovější data o dopravní situaci, můžete se na jeho odhad spolehnout.

Nedocenitelné nejen pro kaminovou přepravu

U velkých i malých přepravních společností je funkce Vzdálenost k bodu velkým favoritem. Velmi rychle se podaří realizovat zakázku a vyhodnotit, který vůz může zásilku vyzvednout nejefektivněji.


Ale i jiní podnikatelé brzy zjistí, jak tato funkce zjednodušuje práci. Představte si třeba, že máte v terénu servisní vozidla a máte jedno z nich poslat ke klientovi.Rychlá informace tam, kde ji potřebujete

Při vývoji systému GPS Dozor jsme kladli velký důraz na uživatelskou přístupnost. Také funkce Vzdálenost k bodu je navržena pro snadnou práci.


Vzdálenost jednotlivých vozidel ke konkrétnímu bodu se ukazuje nejen v okénku přímo u vybraného bodu, ale vypisuje se i u jednotlivých vozidel na mapě. To se hodí v situaci, kdy jsou vozidla příliš daleko na to, aby se vešla na jednu obrazovku.


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.