Novinky v systému 31. 01. 2018

Zapomenout na servis nebo STK? Neexistuje!*

Náš systém pro sledování vozidel automaticky hlídá termíny. A nedovolí vám je promeškat.


Se správou služebních vozidel se pojí řada povinností. Kromě každodenností jako je třeba tankování je nutné udržovat auta v pojízdném stavu, tedy zabezpečit pravidelný servis, výměnu oleje nebo třeba STK.

Datum výměny oleje nebo stav tachometru si už pamatovat nemusíte

Hlídání termínů výše uvedených událostí je poměrně nudná záležitost. Navíc se zde prolínají dvě veličiny – některé termíny závisí na čase (STK), jiné zase na ujeté vzdálenosti (servisní prohlídka) nebo také na kombinaci obojího (servis či výměna provozních kapalin).


Člověk se v tom vyzná těžko, stroj si s tím hlavu neláme. Náš systém GPS Dozor podrobně sleduje provoz každého vašeho vozidla a pracuje s velkým objemem dat, takže nějaký ten termín navíc snadno ohlídá. A navíc se postará o to, abyste se o něm vy dozvěděli včas.

Upozornění podle data nebo ujetých km. Přímo do mailu

Jak to funguje v praxi? Řekněme, že si u daného vozu chcete nechat pohlídat termín servisní prohlídky. Systém vás na blížící se událost automaticky upozorní nejprve měsíc či 3000 km předem a poté ještě 7 dní či 300 km před událostí – podle toho, která eventualita nastane dřív.


Konkrétní hodnoty si můžete nastavit podle svých potřeb, nicméně platí, že v systému GPS Dozor lze sledovat termíny podle kalendářního data i podle ujetých kilometrů. A lze je navzájem kombinovat.


Upozornění se zobrazuje přímo v systému v podobě blikající ikonky. Pokud chcete mít jistotu, že opravdu nezapomenete, využijte zasílání upomínek na e-mail nebo na mobilní telefon.


Opakování - matka moudrosti

A tím možnosti nekončí. Pohrát si můžete také s nastavením opakování událostí – některé termíny se opakují pravidelné, jiné však ne. S GPS Dozorem to není problém.


Například si stanovíte termín absolvování STK na 21. 2. 2018 s tím, že další prohlídky se budou opakovat vždy po 2 letech. V okamžiku, kdy v systému odškrtnete, že STK proběhla, systém automaticky nastaví další upozornění na datum 21. 2. 2020.


Podobně můžete postupovat u ujetých km. Nastavíte si první servisní prohlídku vozidla po 80 000 ujetých km a automatické opakování po každých dalších 20 000 km.


Po absolvování první prohlídky se systém sám ozve ve chvíli, kdy stav tachometru ukáže 100 000 km, potom u hodnoty 120 000 km a tak dále. Nikdy nezapomene. Můžete se spolehnout.


(*Platí pouze pro klienty GPS Dozor)

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.