Tipy a zkušenosti 16. 04. 2018

5 nejprodávanějších lokátorů do auta v Česku, Slovensku a Polsku*

Které GPS lokátory stojí opravdu za to? Vybrali jsme 5 nejlepších lokátorů, za které dáme ruku do ohně.


Naše společnost GPS Dozor patří mezi nejvýznamnější hráče na trhu sledování (nejen) vozidel. Je to dáno i tím, že jsme od začátku zvyklí vyžadovat kvalitu. Vždyť přesně to samé pak vyžadují naši zákazníci od nás.


Pokud tedy chceme dodávat spolehlivé a bezproblémové služby, musíme mít spolehlivé přístroje. S tímto přístupem jsme vybírali v opravdu široké nabídce lokátorů, až jsme vybrali ty opravdu nejlepší.


Podívejte se na náš výběr. Jde o lokátory, které jsou každodenně podrobovány reálnému provozu na českých silnicích.1. GPS Dozor Premium

Jedná se o velice spolehlivý a přesný lokátor, ke kterému je možné připojit více druhů zařízení najednou. Kromě sledování polohy tak nabízí také možnost přepínání typu jízd či identifikaci řidičů. Nejlepší lokátor pro fleet management.

Více informací...2. GPS Dozor Exclusive

GPS Dozor Exclusive je vysoce odolný lokátor, který snese opravdu hodně, aniž by nějak utrpěly jeho funkce. A protože je určený pro profesionální prostředí (například autodopravu), je těch funkcí, které zvládá, víc než dost: Identifikace řidičů (RFID, Dallas), teplotní a jiná čidla, relátko a další.


Ke speciálním úkolům předurčuje tento lokátor také možnost konfigurace na dálku.

Více informací...3. GPS Dozor Basic

Mezi nejprodávanější lokátory můžeme zařadit i základní model Basic. Jde o jednoduchý a nekomplikovaný přístroj, což znamená, že je velmi cenově dostupný.


Díky jednoduché konstrukci obsahuje minimum součástí, které se mohou porouchat, takže jde o spolehlivého pracanta. Zároveň se však vyznačuje nižší variabilitou a konektivitou k externímu příslušenství.

Více informací...4. GPS Dozor Tracker

Tracker není přímo lokátor, který byste instalovali do vozidla, ale o to víc využití má mimo tuto oblast. Malá přenosná jednotka s baterií je vhodná například pro cestovatele.


Pro sledování závodníků používá tyto trackery třeba Pražský marathon, MČR v autostopu, LowCost race, při svých extrémních výkonech ho nosí ultramaratonec Štěpán Dvořák a další.


Tracker se osvědčil také u pracovníků ostrahy nebo při hlídání lidí, kteří potřebují speciální péči.

Více informací...5. GPS Dozor Alarm

Specializovaný lokátor s aktivní ochranou proti odcizení. Jednotka dokáže pomocí SMS sama upozornit na vniknutí do vozidla nebo jeho nastartování. Užitečnou funkcí je také možnost zastavení vozidla na dálku.

Více informací...


*Jedná se o interní průzkum značek GPS Dozor a GPS Nadzór

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.