Novinky v systému 08. 01. 2013

Ochrana dat

Vaše informace jsou na našich serverech v bezpečí. Ochrana dat v knize jízd je pro nás stejně důležitá jako pro naše zákazníky.

Náš systém pro monitorování vozidel je postaven na tzv. cloudovém řešení. To znamená, že jej ovládáte na dálku přes internet a ve vašem počítači není nainstalován žádný speciální software. To samé platí i o datech - jsou uložena na chráněném a zabezpečením serveru, nikoli na vašem počítači.

Skutečnost, že jsou všechna data shromažďována a uchovávána na jednom místě, přináší mnoho výhod. Cena za provoz celého systému je nižší, řešení umožňuje přístup z různých počítačů a operačních systémů, data jsou zálohována a vám se nemůže stát, že o ně přijdete v okamžiku, kdy se váš osobní počítač rozhodne stávkovat.

Cloudová řešení ale mohou vzbuzovat i obavy. Kdo vidí moje data? Znají cizí lidé pohyb mých vozidel? Nemůže mě někdo přes knihu jízd sledovat? Jaká je záruka ochrany informací zde uložených?

V GPS Dozoru si dáváme velký pozor, abychom chránili data našich klientů. Přístup do systému je šifrován, aby se nedal odposlouchat ze síťového provozu. Server je důsledně zabezpečen proti útokům zvnějšku a je softwarově i fyzicky pod celodenní ostrahou.

A jako naprostou samozřejmost uvádíme, že přístup k vašim datům nemá nikdo třetí, pokud sami nebudete požadovat opak. Vaše heslo a login je u nás v bezpečí. Ochrana dat je přirozenou součástí služeb, které nabízíme.


Další články

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.