Společnost Face Up Media již od roku 1999 jako lídr trhu nabízí nejkomplexnější sítě pevných indoorových nosičů po celé České republice s možností regionálního cílení.

Reference: Face Up s.r.o.

GPS dozor u firmy TLV s.r.o jsme zavedli především v souvislosti s úsporami provozních nákladů vozového parku . Z obecného hlediska vidím velkou výhodu ve GPS dozoru, že nám pomáhá monitorovat a optimalizovat pracovní aktivity našich zaměstnanců. Vím kde se přesně nacházejí, jaké byly přejezdy a jakou dobu jim trvá předmět jejich činnosti v určeném místě. Přesně víme, kdy začali pracovat a kdy skončili proto věta „nestíhám mám toho hodně“ už jako argument zmizela.

Další výhodou je monitoring vozidla po cele ČR i zahraničí. Díky kterému můžeme vozidlo vystopovat. Usnadní nám to práci s vedením knihy jízd a také oceňujeme možnost importu záznamů o tankování z karet firmy CCS. Podle dat, které GPS dozor sbírá, jsme schopní řešit vyúčtování soukromých jízd našich zaměstnanců. Z hlediska statistky a konkrétních čísel se nám díky GPS dozoru podařilo ušetřit nemalé částky na nákladech spojených s provozováním vozidel. Díky systému GPS dozoru tak šetříme čas a náklady na správu vozového parku. Proto jej můžeme ostatním zájemcům o monitoring vozidel směle doporučit.

Jelenekova Adriána,
Vedoucí produkčního oddělení, Face Up s.r.o.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.