Společnost Face Up Media již od roku 1999 jako lídr trhu nabízí nejkomplexnější sítě pevných indoorových nosičů po celé České republice s možností regionálního cílení.

Reference: Face Up s.r.o.

GPS dozor u firmy TLV s.r.o jsme zavedli především v souvislosti s úsporami provozních nákladů vozového parku . Z obecného hlediska vidím velkou výhodu ve GPS dozoru, že nám pomáhá monitorovat a optimalizovat pracovní aktivity našich zaměstnanců. Vím kde se přesně nacházejí, jaké byly přejezdy a jakou dobu jim trvá předmět jejich činnosti v určeném místě. Přesně víme, kdy začali pracovat a kdy skončili proto věta „nestíhám mám toho hodně“ už jako argument zmizela.

Další výhodou je monitoring vozidla po cele ČR i zahraničí. Díky kterému můžeme vozidlo vystopovat. Usnadní nám to práci s vedením knihy jízd a také oceňujeme možnost importu záznamů o tankování z karet firmy CCS. Podle dat, které GPS dozor sbírá, jsme schopní řešit vyúčtování soukromých jízd našich zaměstnanců. Z hlediska statistky a konkrétních čísel se nám díky GPS dozoru podařilo ušetřit nemalé částky na nákladech spojených s provozováním vozidel. Díky systému GPS dozoru tak šetříme čas a náklady na správu vozového parku. Proto jej můžeme ostatním zájemcům o monitoring vozidel směle doporučit.

Jelenekova Adriána,
Vedoucí produkčního oddělení, Face Up s.r.o.

Do you want to ask us something?
Want to test our system for free?

Leave us your contact info, we'll get back to you.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.