Tipy a zkušenosti 30. 06. 2013

Kudy jela ocelová žena? Sledoval ji GPS tracker

Zvedání činky, shyby, sedy-lehy, běh a kolo. A na všechno předem dané limity – pokud se tedy chcete stát ocelovým mužem nebo ocelovou ženou. Letos jsme se ve stejnojmenném závodu také otestovali. Ne tedy přímo naše tělesné schránky, ale naši technologii. S jednou závodnicí jsme vyslali do terénu zařízení pro sledování polohy: GPS tracker.

Veřejný test fyzické kondice Ocelový muž – ocelová žena (http://www.ocelovymuz.cz) má letitou tradici a koná se několikrát ročně na různých místech České republiky. V silových i vytrvalostních disciplínách máte možnost zjistit, jak na tom se svojí fyzičkou jste. Například 30letý muž by měl 12krát zvednout padesátikilovou činku v benchpressu, udělat 10 shybů, 50 sedů-lehů, uběhnout zhruba 5 km do 26 minut a ujet na kole 40 km do půldruhé hodiny.

Také my jsme měli 29. 6. 2013 v areálu ZŠ Žebrák své želízko v ohni: GPS tracker na kole závodnice Kamily. Protože jde o malé zařízení, vůbec ji nezatěžovalo ani nebránilo v pohybu. Zatímco se jela cyklistická časovka, my jsme v klidu a pohodlí sledovali na počítači, kudy a jak rychle závodnice jela. Na záznam její jízdy se můžete podívat na tomto videu:


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.