Tips and experience 30. 06. 2013

Kudy jela ocelová žena? Sledoval ji GPS tracker

Zvedání činky, shyby, sedy-lehy, běh a kolo. A na všechno předem dané limity – pokud se tedy chcete stát ocelovým mužem nebo ocelovou ženou. Letos jsme se ve stejnojmenném závodu také otestovali. Ne tedy přímo naše tělesné schránky, ale naši technologii. S jednou závodnicí jsme vyslali do terénu zařízení pro sledování polohy: GPS tracker.

Veřejný test fyzické kondice Ocelový muž – ocelová žena (http://www.ocelovymuz.cz) má letitou tradici a koná se několikrát ročně na různých místech České republiky. V silových i vytrvalostních disciplínách máte možnost zjistit, jak na tom se svojí fyzičkou jste. Například 30letý muž by měl 12krát zvednout padesátikilovou činku v benchpressu, udělat 10 shybů, 50 sedů-lehů, uběhnout zhruba 5 km do 26 minut a ujet na kole 40 km do půldruhé hodiny.

Také my jsme měli 29. 6. 2013 v areálu ZŠ Žebrák své želízko v ohni: GPS tracker na kole závodnice Kamily. Protože jde o malé zařízení, vůbec ji nezatěžovalo ani nebránilo v pohybu. Zatímco se jela cyklistická časovka, my jsme v klidu a pohodlí sledovali na počítači, kudy a jak rychle závodnice jela. Na záznam její jízdy se můžete podívat na tomto videu:


Do you want to ask us something?
Want to test our system for free?

Leave us your contact info, we'll get back to you.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.