Tipy a zkušenosti 23. 11. 2020

Pomáháme podnikatelům nadechnout se v této těžké době

Víme, není to teď snadné. Pro nikoho. Ale podnikatelé jsou teď obzvlášť na ráně. Rezervy jsou už většinou pryč, je třeba snižovat náklady. V tom můžeme pomoci i náš systém pro sledování vozidel. Naší technologii teď navíc právě podnikatelé dostanou s velkou slevou.


Máte firmu, zaměstnáváte lidi a platíte majlant za provoz vozidel?

Pokud pod sebou máte partu řemeslníků, kteří jezdí na zakázky, rozvážíte zboží nebo jídla pro restauraci, nebo máte vlastní tým obchodníků, pak to asi znáte. Velkou část vašich nákladů spolkne provoz služebních vozidel.

Zároveň je ale tohle přesně oblast, kde můžete ušetřit. Stačí využít technologii, která je už prověřená a která má jasné výsledky: satelitní sledování vozidel, které využívá GPS lokátory ve vozidlech.


Nižší účty za PHM, kratší prostoje a méně papírů

Jak vlastně taková aplikace pro sledování vozidel vypadá? Většinou jde o systém, do kterého vstupujete přes webové rozhraní nebo pomocí aplikace pro mobilní telefony a tablety.

Každá jízda každého vozidla je zde zaznamenána včetně mapového záznamu. Vidíte, kudy řidič jel (a odhalíte i černé jízdy), jakou měl rychlost, kde se zastavoval, máte také údaj o spotřebě PHM (a neuniknou vám krádeže paliva). Můžete si také ohlídat vymezenou oblast pohybu vozidla.

Kromě efektních mapových záznamů jízdy umožňují systémy pro sledování vozidel zcela bezpracné vedení knihy jízd – na základě dat z GPS lokátoru se sestaví report, který si můžete také vytisknout ve formátu, který bez výhrad akceptují finanční úřady.

Sledování vozidel ukazuje také aktuální polohu, takže nemusíte složitě obvolávat řidiče a zjišťovat, kam jedou, kde už byli nebo kde jsou právě teď. Všechno vidíte na obrazovce.

Pro podnikatele je velmi praktická i možnost upozornění na nutnost servisní prohlídky po ujetí určitého počtu kilometrů. Stejně tak lze nastavit připomínku na blížící se termín STK.

A vyplatí se zavedení našeho systému? Podle konkrétních zkušeností našich klientů je možné snížit náklady na provoz vozidel až o 40 %.

GPS Dozor je jako stvořený i pro menší podnikatele

V čem je GPS Dozor jiný, než ostatní systémy pro sledování vozidel? Zavedený princip jsme nezměnili, ale od základů přepracovali jeho používání.

Náš systém má inovativně řešené ovládání, kde pracujete s interaktivní mapou a škálovatelnými záznamy, kde si podrobnost náhledu určujete sami.

Díky tomu pro práci s ním nepotřebujete mozek ajťáka, ale po několika minutách to zvládne opravdu každý. V základním zobrazení vás nerozptylují pokročilé funkce, které využívají spíše specializované logistické firmy, nebo které se hodí jednou za čas. Proto je práce s GPS Dozor rychlá, intuitivní a neztrácíte s ní zbytečně čas.Sleva pro vás právě teď

Protože víme, že právě teď si pořízení čehokoliv každý dobře rozmyslí, rozhodli jsme se vyjít podnikatelům vstříc.

Do konce listopadu nabízíme novým zákazníkům 30% slevu na naše GPS lokátory. Jde o spolehlivé a robustní přístroje vyrobené v Evropské unii a za tuhle cenu je asi jinde nenajdete (jde v podstatě o pořizovací cenu). 

Jak na to? Při zadání objednávky zadejte do poznámky kód „LISTOPAD30“.


Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.