Tipy a zkušenosti 11. 05. 2020

TOP 7 důvodů, proč vybrat GPS Dozor

Přinášíme Vám 7 důvodů, proč zvolit GPS Dozor jako partnera pro sledování vozidel.Důvod 1: Online přehled o vozovém parku!

Víte, kde se pohybují Vaše vozidla a co se s nimi děje? Na našem portále pro GPS sledování vidíte pozici a pohyb všech svých osobních či firemních vozidel a to v reálném čase. Kromě aktuální polohy například ihned zjistíte, kdo zrovna řídí vybrané vozidlo, jaký je jeho styl řízení, kudy daný vůz projížděl, či kdy ho čeká příští servis. Důvod 2: Automatické vedení knihy jízd!


Vypisujete knihu jízd stále ručně? S námi již nemusíte. Systém GPS Dozor automaticky ukládá veškeré ujeté trasy a vede tak elektronickou knihu jízd. Kromě základních údajů můžete sledovat podrobné statistiky o provozu vozů, identifikovat řidiče či přepínat mezi soukromou a služební jízdou. Knihu jízd je možné exportovat do různých formátů a je bez výhrad akceptována finančními úřady. Díky tomu je elektronická kniha jízd výborným pomocníkem pro firemní i obecní flotilu. Důvod 3: Zamezení černým jízdám i krádežím paliva!

Máte kontrolu nad svým vozovým parkem? S platformou GPS Dozor Vám již neunikne žádná černá jízda ani odlití paliva do kanystru nepoctivými zaměstnanci. Systém automaticky počítá spotřebu vozidla a v případě neobvyklých výkyvů Vás upozorní na podezřelou situaciDůvod 4: Snížení nákladů až o 40 %!


Zdají se Vám náklady na provoz vozového parku příliš vysoké? Je na čase to změnit! Nejen odhalení agresivního stylu řízení a nekalých praktik s tankováním či soukromou jízdou, ale především také zvýšení efektivity, snížení administrativy a ušetření času vede ke snížení nákladů na vozový park až o 40 %!Důvod 5: Zabezpečení vozidel!


Máte svá vozidla chráněná proti krádeži? S našimi GPS lokátory dostanete upozornění na neoprávněné nastartování či pohyb vozidla mimo povolenou oblast nebo časové rozmezí. Odcizené vozidlo lze díky sledování ihned vystopovat, neboť systém neustále hlásí jeho aktuální (případně poslední známou) polohu. S přídavným imobilizérem je možné dokonce zastavit vůz na dálku. Stačí, aby na chvíli zpomalilo na bezpečně nízkou rychlost. Důvod 6: GPS zařízení namontujeme kdekoliv v ČR! 


Pro montáž GPS zařízení nemusíte shánět svůj servis. Vše zařídíme za Vás. Disponujeme více než 70 partnerskými servisy po celé České republice a není tak žádný problém zajistit instalaci v servisu ve Vaší blízkosti. Po individuální domluvě je dokonce možné obstarat dojezd montážního technika přímo do Vaší společnosti. Důvod 7: Vozidla sledujete ihned po montáži!


Spěcháte na realizaci GPS monitoringu? S námi můžete sledovat svá vozidla již do 3 dnů od vytvoření poptávky. Jakmile dojde k montáži zařízení, uvidíte svá vozidla v mobilní i webové aplikaci.


Podívejte se na případové studie, kde se mimo jiné dozvíte, proč si nás vybraly i ty největší společnosti ve svém oboru, jako je například Alza, Zásilkovna či Plzeňský Prazdroj.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.