Zajímavé akce 22. 01. 2020

Nahlédnutí do logů: Jak vypadal rok 2019?

Další rok uběhl jako voda a my se už tradičně ohlížíme za uplynulými měsíci s letopočtem 2019. Jaká dobrodružství zažily naše lokátory na vodě, ve vzduchu a na zemi?


Národní rekord v počtu ujetých kilometrů elektromobilem za 24 hodin

1 elektromobil, 3 řidiči, 24 hodin, 1 823 kilometrů. Náš tracker měřil úspěšný pokus o překonání národního rekordu. Cílem bylo urazit v elektromobilu nejdelší vzdálenost za 24 hodin. Realizace se ujali nadšenci z redakce magazínu fDrive. Za volantem strávili více než 18 hodin a něco přes 5 hodin strávili nabíjením.Tramvaj T3 COUPÉ jako součást konference Webexpo

Součástí loňského ročníku webdeveloperské konference Webexpo 2019 byla klasická pražská tramvaj s označením T3 COUPÉ. Jezdila Prahou a konaly se v ní zajímavé přednášky a diskuze. Aby účastníci věděli, kdy jim tento spoj jede, mohli sledovat jeho pohyb díky naší aplikaci.


Noví cestovatelé na palubě, nová dobrodružství s vůní dálek

Letos jsme poznali nové tváře lidí, kteří nás inspirovali svými dobrodružnými nápady. Jan Duraj s naším lokátorem přešel napříč celou Českou republiku, a nedělal to jen tak pro radost, ale s velmi bohulibým cílem.

Filip Tomášek se vydal na cestu do Gruzie. Na babetě! Jestli tam opravdu dorazil, mohli (nejen) jeho blízcí zjistit díky naší sledovací technologii.

A aby toho nebylo málo, podpořili jsme expedici Sámoška. Ne, nešlo o nákup potravin na víkend, ale o výpravu do laponské divočiny na vlastnoručně vyrobených plavidlech.Staré známé jsme neopustili

Za zmínku stojí také skutečnost, že jsme nadále podporovali projekty a lidi, kteří se k nám připojili už v předchozích letech. Sledovali jsme tedy závody série Runczech, ultramaratonec Tomáš Dvořák „s námi“ běžel 1 035 km přes Slovensko a Českou republiku, proběhl další ročník Mistrovství ČR v autostopu a X-Challenge. A parta motorkářů z Mototrips s našimi trackery projela jednu z nejkrásnějších cest světa, irskou Wild Atlantic Way.


Rok 2020 klepe na dveře

Právě otevíráme novou kapitolu s letopočtem 2020. Už teď víme, že nás čeká spousta dobrodružství. Co nevidět se o ně podělíme i s vámi. Sledujte nás třeba na Facebooku a Instagramu, ať o nic nepřijdete.

Chcete se na něco zeptat?
Nebo zdarma otestovat naše řešení?

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.