Account manager

Láká tě něco nového a chceš nabrat zkušenosti v zajímavém oboru satelitního sledování? Perfektní! Do mladé rozvíjející se společnosti, která působí na českém, ale i mezinárodním trhu, hledáme nového kolegu s chutí obchodovat a učit se novým věcem.

Malá ochutnávka toho, co nabízíme:

  • pestrou práci v zajímavém oboru sledování vozidel
  • práci na plný úvazek (HPP)
  • zajímavé ohodnocení fix + bonusy z uzavřených obchodů
  • zázemí v kancelářích na Praze 3
  • práci v mladém kolektivu s neformální atmosférou
  • občerstvení denně zdarma, teambuildingy, firemní akce
  • možnost vlastního rozvoje
  • služební telefon

Co bys měl umět:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • 1 rok praxe na podobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • samostatnost, komunikativnost a zodpovědnost
  • chuť rozvíjet nové obchodní vztahy
  • uživatelská znalost MS Office
  • pozitivní vztah k novým technologiím
  • orientace na výsledky
  • naslouchat a přemýšlet nad nejlepším řešením pro klienta

Náplň práce je zejména:

  • samostatně komunikovat se svěřeným portfoliem klientů
  • poskytovat jim poradenství v oblasti sledování vozidel
  • rozvíjet a udržovat dlouhodobé vztahy s našimi firemními zákazníky
  • zpracovávat přijaté poptávky a objednávky
  • vést obchodní jednání na úrovni managementu
  • plnit individuální plán, ale zároveň spolupracovat v týmu a plnit společné cíle
  • spolupracovat na rozvoji svých prodejních dovedností s manažerem
  • vytváření obchodních nabídek a jejich prezentace klientům

Do you want to work with us?

Then let us know about yourself!