Business Development Manager pro Polsko

Láká tě práce v menší firmě? Chceš přitom prodávat inovativní produkt, který už má své zákazníky a ověřenou historii?

Právě hledáme nového kolegu na manažerskou pozici pro polský trh v oboru satelitního sledování vozidel, který se nebojí zvednout telefon a dohodnout obchod.

Nabízíme:

  • Samostatnou a pestrou práci v zajímavém oboru sledování vozidel
  • Možnost flexibilního plánování času
  • Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
  • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
  • Práci na plný i částečný úvazek
  • Atmosféru mladé firmy
  • Nástup ihned

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Polština - rodilý mluvčí
  • Čeština - hovorová
  • Komunikativnost, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
  • Prokazatelné obchodní zkušenosti a aktivní přístup k zákazníkům

Náplň práce:

  • Rozšiřování služby na polském trhu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli (emailová, telefonická)
  • Koordinace objednávek
  • Zpracování přijatých poptávek
  • Vyřizování požadavků od obchodních partnerů
  • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery

Neváhej a pošli nám svůj životopis!

Do you want to work with us?

Then let us know about yourself!