Tips and experience 24. 09. 2013

Pravda bolí (ale jen chvilku)

V očích se jim mísí radost se zklamáním. Radost z toho, že to opravdu funguje. Zklamání z chování vlastních zaměstnanců.

S tím se občas setkáváme. Klienti zjistí, že náklady na provoz vozového parku jsou příliš vysoké. Hledá úspory kde se dá, kupuje levnější palivo, šetří na servisu. Pořád je to málo.

A tak se obrátí na nás, aby si vyzkoušeli GPS sledování vozidel. Tato technologie zaznamenává pohyb auta a automaticky vytváří elektronickou knihu jízd. Hlídá také tankování i spotřebu vozu.

Když zaměstnanci zjistí, že pohyb automobilů je monitorován, náklady na provoz se jako kouzlem někdy sníží až o 20 %. Pokud jsou totiž ve firmě nepoctivci, kteří využívají služební auto k soukromým účelům nebo dokonce kradou pohonné hmoty, snadno se na ně přijde.

Proto ty rozporuplné dojmy našich zákazníků. Získali nástroj, který účinně hlídá náklady na vozový park, ale také se možná zklamali v některých zaměstnancích. Odhalit ve firmě škodnou není nic příjemného.

My však víme, že pachuť z odhalení černých ovcí nakonec vyprchá, ale úspory ve firmě zůstanou. Bude víc peněz na rozvoj, na udržení míst pro ty poctivé, možná dokonce na odměny. A to je přeci důvod k radosti, ne?

 

Přečtěte si více o výhodách našeho systému. >> Přejít na výhody systému

Do you want to ask us something?
Want to test our system for free?

Leave us your contact info, we'll get back to you.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.