Interesting events 18. 04. 2016

Jak to vypadá, když si jde ultramaratonec zaběhat? 232 km ze Sněžky do Třebíče za 32 hodin

Extrémní sportovec Štěpán Dvořák se rozhodl překonat svůj nejdelší běh (200 km z Prahy do Třebíče). Za výchozí bod si vybral naši nejvyšší horu. A doprovázel ho náš osobní GPS tracker.

Štěpán je zkušený sportovec. S přehledem zvládá uběhnout trasy, ze kterých jde obyčejnému smrtelníkovi hlava kolem. Jeho poslední výkon byl ale výzvou i pro něj. Běh ze Sněžky až do domovské Třebíče je jeho osobním rekordem. Zvládl ho uběhnout za 32 hodin a 24 minut!

Díky našemu GPS trackeru bylo možné sledovat Štěpánovu polohu na online mapě. Toho využilo několik stovek jeho kamarádů a fanoušků. Někteří z nich si Štěpána po cestě odchytili, popřáli mu hodně štěstí a třeba se na chvíli přidali. Ostatní pak nešetřili slovy podpory na sociálních sítích. Lajky a komentáře na Facebooku jen pršely.

Štěpán ve svém velice čtivém a zajímavém reportu žertuje, že ho pípání notifikací rozptylovalo. Hned ale vděčně dodává: “Jsem opravdu velmi rád, že jste mě tímto elektronickým způsobem podpořili. V krizových situacích mně to vždy velmi pomohlo.”

Podívejte se na souhrnné informace o Štěpánově běhu na webové aplikaci Move.

Do you want to ask us something?
Want to test our system for free?

Leave us your contact info, we'll get back to you.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.