What's new? 14. 01. 2014

Náš systém je teď provázaný s Timocom eMap®

Jako teprve druhá česká společnost  jsme se stali partnerem německé firmy Timocom. Naši zákazníci z řad dopravců tak mohou lépe a snadněji spolupracovat se světovým lídrem v prodeji volné přepravní kapacity.

Timocom je synonymem pro burzu volného přepravního prostoru. Jde o globální službu, umožňující dopravcům nabídnout volné kapacity skutečně velkému množství zákazníků. Poptávajícím pak Timocom nabízí rychlé vyhledání nejlevnější nabídky. Ve výsledku jsou spokojeni všichni.

Timocom nabízí také službu sledování nákladu, nazvanou eMap®. Na to ovšem musí dopravci disponovat takovým systémem sledování vozidel, který je s aplikací Timocomu propojený. A GPS Dozor tuto funkci nyní nabízí!

Data o sledování vozidla se z našeho systému přenášejí do Timocom eMap®. Vše se děje zcela automaticky a s minimálním zpožděním.

Pokud jste autodopravce využívající systém pro sledování vozidel GPS Dozor, získáte v Timocomu konkurenční výhodu nad ostatními dopravci. Při zadávání volné kapacity můžete zdůraznit, že u vozů umožňujete sledování v Timocom eMap®. Zákazníci tak u vás vždy najdou aktuální přehled o svém nákladu, což je silný argument pro přidělení zakázky.

 

Do you want to ask us something?
Want to test our system for free?

Leave us your contact info, we'll get back to you.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.