Video Tutorials 03. 04. 2024

Video návod: Tankování

Evidujte, sledujte a hlídejte tankování u každého vozidla. Získáte spolehlivá data o fungování vozového parku (a také svých zaměstnanců). Jak na to? Podívejte se na video.

V přehledu vozidel klikněte na detail vozidla. Zde vyberte kartu Tankování, kde můžete podrobně prohlížet veškeré záznamy o čerpání pohonných hmot.


Zadání údajů o tankování

Pokud chcete zadat nové tankování, použijte tlačítko „Přidat tankování“. Po uložení údajů se tankování zobrazí v historii (tankování je ve výpisu řazené od nejnovějšího).


Jaká data můžete u tankování zadat:

  • - Datum a čas tankování
  • - Typ paliva
  • - Typ platby
  • - Cenu za jednotku

Jak zobrazit přehled tankování pro celý vozový park

Pro celkový přehled využijte modulu Tankování v záložce Nástroje, kterou najdete v horní liště obrazovky.

Můžete si například vyfiltrovat určité období, pro které se vám pak zobrazí tankování všech vozidel, které mají v uvedené době záznam o tankování.


Import tankování

Do systému můžete tankování importovat také pomocí tankovacích karet od společností jako je například Benzina, OMV, Shell, MOL a další.

Hlídání spotřeby

Systém GPS Dozor využívá data o tankování ke kalkulaci spotřeby vozidla. U každého vozu počítá podle parametrů vozidla i záznamů o jízdách průměrnou spotřebu. Pokud dojde k výraznější odchylce, upozorní vás na ni.

Odchylka spotřeby může znamenat například výraznou změnu ve stylu jízdy, technický problém (únik paliva), nebo také krádež paliva.

Do you want to ask us something?
Want to test our system for free?

Leave us your contact info, we'll get back to you.

Ebook zdarma

Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?

Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.